Klameš!
Baštrnákov komplici umožnili prevod majetku až potom, ako bol obvinený!
Klameš!
Baštrnákov komplici umožnili prevod majetku až potom, ako bol obvinený!
Táraš hlúposti
Kiska obvinený nie je.
Baštrnákovi dovolili urobiť prevody potom, ako bol obvinený.
Prokurát nezablokoval jeho majetok, hoci celý pochádzal z prejednávanej trestnej činnosti !
Radičovej nedal nič, ale Ficovi 2 miliónový byt a Kaliňákovi a Počiatkovi po 800 000 €.
Čí bol biely kôň? :-)))))))
Baštrnák bol iba biely kôň Fica, Kaliňáka a Počiatka.
Prečo nie sú stíhaní menovaní?
Daj si zmerať IQ predtým než sa zapojíš do debaty, sedliak.
Prokuratúra a súdy má možnosť prevodom podozrivého majetku účinne zabrániť.
Keď sú ale skorumpovaní, vtedy nie.
V prípade Ficovho bieleho koňa Baštrnáka prevody povolil!
Smerácka mafia na prokuratúre a súdoch, riadená Ficom, dovolila minulého roku Baštrnákovi prepísať všetok majetok pochádzajúci z nakradnutého DPH na manželku.
Neprepísaný zostal len 2 miliónový byt, ktorý dostal Fico, ako úplatok za Baštrnákov ochranu pri okradnutí štátu o 12 miliónov eur na vratkách DPH .
Zlodejská mafia zo Smeru a SNS začala čistiť štát.
Keďže majú miliardové maslá na hlavách, obráti sa to nakoniec proti ním.
Padni komu padni! :-)))))))
Zle som sa vyjadril nie vyšetrovanie, ale včerajšie obvinenie Kiskovho konateľa je odpoveďou Fica a jeho mafie na Kiskove zablokovanie Ficovej túžby byť predsedom ÚS.
smerácka mafiou vo vláde, na polícii a na prokuratúre používa mocenské zložky na politický boj.
Keby nebol Kiska zablokoval Fica na Ústavný súd, nikdy by toto vyšetrovanie nebolo začaté!
Som si istý, že ak ak by Ševčovič nedopatrením vyhral voľby, Ficko bude znova kandidovať.
Preto teraz nepovolí zvoliť 18 kandidátov.
Týmto svojím akože odstúpením chce iba zvýšiť šance Šefčoviča na víťazstvo.
Na vyšetrovanie čaká už rok podvod na ministerstve vnútra a následné marenie jeho vyšetrovania Kaliňákom ,Gašparom, Hraškom a Krejmom kvalifikované prokurátorom Špirkom ako protištátna sabotáž.
Toto vyšetrovanie je blokované smerákov mafiou vo vláde, na polícii a na prokuratúre.
Však má plnú podporu svojich kumpánov Fica, Kaliňáka Počítača.
Aj tak mu to nepomôže, pôjdu do basy spolu.
Máš pravdu mužík, 12 ročnej Ficovi vláde môžu ľudia ďakovať, že sa majú tak dobre ako sa majú.
Veľká ďakovačka bude pozajtra v Bratislave.
Príď sa pozrieť. :-)
Som rád, že sa to spustilo.
Ďalší na rade sú Kaliňák, Počiatek, Glváč, Fico, Richter, Raši, Žiga,Imrecze,Danko,Hrnko, Gajdoš, Ĺubyová, Matečná.......
NAKA bude na roztrhanie! :-))))
Nuž vám dvom je to jedno, ale Robertkovi nie, basa mu hrozí! :-)))))))))
Nie, Robertko!
A ty si kde? Na vláde u toho skur... buz... ? :-)))))))
Odporúčame