To je dobrý základ pre zmenu.
Doteraz u mladých vyhrával Kotleba.
Ponuka normálnej, neafektovanej kandidátky, ktorá vie o čom hovorí, ich oslovila.
To je dobrý základ pre zmenu.
Doteraz u mladých vyhrával Kotleba.
Ponuka normálnej, neafektovanej kandidátky, ktorá vie o čom hovorí, ich oslovila.
Znárodnená ropa už bola Madurom na roky dopredu predaná Rusom, peniažky sa rozkotúľali a národ hladuje.
A Číňanom a Rusom treba splatiť pôžicky.
Vot problém! :-)))))
Len chcem tupcom povedať, že Fico predsedom nebude.
Môžeš mu odkázať!:-)))))
Aj keď má krajina najväčšie ropné zásoby na svete, je pravdepodobné že z nich nebude môcť po nejaký čas benefitovať,“ podľa Dornausa. Krajina má neudržateľné dlhy, pôžičky od Číny a Ruska by sa podľa odhadov mohli pohybovať okolo 20 mld. USD, a sú zabezpečené budúcimi dodávkami ropy. Polovica zahraničných aktív v CITGO bola už americkými úradmi zmrazená. Zatiaľ čo práva na ťažbu v krajine, už boli predané ruským spoločnostiam. „V dôsledku nedostatku zdrojov, sa v prípade reštrukturalizácie očakáva masívny haircut (odpustenie dlhov) a to prinajmenšom pre súkromných investorov “, dodal Dornaus.
Aj keď má krajina najväčšie ropné zásoby na svete, je pravdepodobné že z nich nebude môcť po nejaký čas benefitovať,“ podľa Dornausa. Krajina má neudržateľné dlhy, pôžičky od Číny a Ruska by sa podľa odhadov mohli pohybovať okolo 20 mld. USD, a sú zabezpečené budúcimi dodávkami ropy. Polovica zahraničných aktív v CITGO bola už americkými úradmi zmrazená. Zatiaľ čo práva na ťažbu v krajine, už boli predané ruským spoločnostiam. „V dôsledku nedostatku zdrojov, sa v prípade reštrukturalizácie očakáva masívny haircut (odpustenie dlhov) a to prinajmenšom pre súkromných investorov “, dodal Dornaus.
Veď už strieľaj, Serioža, neobkecávaj! :-))))
Na Luniku 9 bude hľadať podnájom pre precedu Fica a jeho mafiánsku súložnicu.
Budú Fico s Dankom naďalej bojkotovať voľbu , Kiska by mohol vymenovať za predsedníčku Baricovú, ak je prijateľná a bez káuz.
Fica od jedu porazí!
Múdrejšia i charakternejšia od Mamojku aj Laššákovej.
A ešte aj riadny zlodejisko je to, ako všetci v Smere!
Vidíš, to mi ani nenapadlo.
Ale tento tvoj nápad nie je až tak špatný, všeličo sa stáva!:-)
Na ja Pellegrini si tyká s Merkelovou.
Už len z toho musí Ficka poraziť.
Na, ďalší buržuj!
Ty nám koľko percent pustíš? :-))))
To nič, to Rusko hravo prežije.
Vážnejšia vec je, že Putin si zlomil pri džude palec na nohe!
Dobre sa to vyvíja.
Fico skončí v ústave.
Na psychiatrii alebo v base.
Predpokladám, že dobre preklepali toho Kaliňákovho fízľa, ktorému vďační Vietnamci zaplatili luxusnú dovolenku pri mori vo Vietname, včítane letu 1.triedou.
Ten magor tvrdil, že si všetko platil sám, samozrejme keš.
Sakovej inšpektori mu to samozrejme zožrali.
Nič nie je jednoduchšie, ako zistiť, kto to v skutočnosti platil, keď sa chce! :-)
Ponížené táradlo, naši policajti takým istým spôsobom nedávno vypočúvali v Nemecku Volzovú! :-)
Odporúčame