Škoda,že sa ďžudo nehrá na góly ako hokej.
Putin by najlepších Rusov porazil aspoň 15:0.
Škoda,že sa ďžudo nehrá na góly ako hokej.
Putin by najlepších Rusov porazil aspoň 15:0.
A ešte sú vinovatí Dzurinda, Miklóš a Radičová! :-)))))
Na súde by sa ho mali opýtať, či zdaňovať platby za nájomné od Fica.
A predvolať aj podnájomníka, či mu riadne platil! :-))))))
Dozvieš sa, sliepočka, dozvieš, zanedlho! :-))))))
Kedy a kde Tónko?
Daj, prídem sa na váš pozrieť! :-))))))))))))))))
Boja sa verejne vysloviť svoj názor, len trollujú od počítača!
21.februára bude Bratislavou znieť mohutné
FICO DO BASY!!!
Moderátor Mečiara JOJky nosí odznak ALL FOR JAN od hnusne vraždy osnovanej smerácky mafiou.
Nepodceňuj nemeckých vyšetrovateľov.
Team Europolu odhalil aj Kuciakových vrahov.
Na verejnosti má Maduro veľkú protiamerickú hubu, v zákulisí diktátorík prosíka Trumpa. :-)))
Glupták, vyšetrovať budú naši policajti, nemeckí budú dávať otázky cez našich vyšetrovateľov.
:-))))
Toho suverénne porazí Kotleba s 9 percentami.
Kiska môže za predsedníčku ÚS vymenovať napr. Laššákovú.
Fica porazí! :-)))))))
Možno vymenuje predsedu, aby Fica porazilo! :-))))))
Ako môžeš súčasne fandiť Šefčovičovi aj Harabínovi? :-)))))
Prečo si myslíš, že Kotleba neporazí Mečiarovho koňa Harabína?
Ja Fica neúkolujem ....picinádor....! :-)))))
Pre svojho suseda a obchodného partnera urobí Ficko všetko.
Odporúčame