Kotleba s 9 % suverénne porazí štetinaté prasa, :-)))
Kotleba s 9 % suverénne porazí štetinaté prasa, :-)))
Fico na Ústavnom súde je posledná Kočnerova nádej.
Ficko iba plní úlohu z motáku!
Zrejme si z tých jednoduchších a matematika nikdy nebola tvojím koníčkom! :-))))
Nuž bude to mať Šefčovič ťažké.
Darmo bude zuby vycierať! :-))))
Černošky v hospici u AMERITZI si už opamperskoval, že sa tu flákaš, Imriško? :-))))
Ficko zasa dráždi ulicu.
Kto seje vietor, žne búrku.
Fico sa dočká! :-)))
Fico sa bojí trestu za zlodejiny, chce sa upratať do cvokhauzu, zato robí ten cirkus okolo ústavného súdu!
Aj tebe napíšem, že Kiska končí až v júni.
Fico bude vtedy už v separačke! :-))))
Ďalšia kobulka, čo nevie, že Kiska končí až v júni! :-)))))
Príď sa pozrieť 21. pred úrad vlády, macho.
Padne ti ten tvoj kalap až do gatí! :-))))
Kto si bude špiniť ruky s vraždou kvôli Ficovi?
Počkáme si panáčik.
Potom sa ti pripomeniem!:-)))))
Ficovi by mali vďační smeráci postaviť kópiu Ústavného súdu niekde poblíž Bonaparte.
Tam bude môcť vydávať nálezy a rozhodnutia pod odborným dozorom! :-))))))
Kiska odchádza až v júni, musíš ešte vydržať! :-)))
Odporúčame