Toto je dobrá situácia, Ficko sa celkom odpísal.
A za chvíľu bude prokuratúra referovať o vyšetrovaní vraždy.
A Fico zostane za prašivého! :-)))
Toto je dobrá situácia, Ficko sa celkom odpísal.
A za chvíľu bude prokuratúra referovať o vyšetrovaní vraždy.
A Fico zostane za prašivého! :-)))
No fuj, mamička ťa zase nachytala, mužík!
Chce sa vyhnúť kriminálu, tak hrá magora!
Tvoj apuško ťa riadne karhá! :-))))
Ešte daj ten obrázok, čo si dostal od farára k birmovke! :-)))
Ako mužík, dáko si sa prestal angažovať za Sovietsky zväz a báťušku Putina!
Čo ťa primár preradil na oddelenie boja s vnútorným nepriateľom? :-))))))
Ako mužík, dáko si sa prestal angažovať za Sovietsky zväz a báťušku Putina!
Čo ťa primár preradil na oddelenie boja s vnútorným nepriateľom? :-))))))
Poznáš lepšieho ochrancu smeráckych zlodejín nehanbi sa, kľudne napíš!:-)
Nie že ustupovať, utekať budú smerácke patkane!
Nikto tak neochráni nakradnuté majetky smeráckych poslancov ako preceda na ústavnom súde!
Smeráci odovzdávajú prázdne lístky.
Fico alebo nikto! :-)))))
Harabín si odmeny sám navrhol aj schválil.
Všet-ko pod-ľa zá-ko-na! :-)))))
Tak riekol cár Veľkej Rusi a damašský kalif - Putin Krátky, z Božej a Allahovej vôle pán veriacich i neveriacich!!!
Ale nazis sú iní, im ide o obyčajného človeka!:-)
Ale peniažky im nesmrdia! :-)
Ha-rabín nedostane ani 10% hlasov.
Kto už by len volil uja, keď nazis majú svojho uja?:-)))
Odporúčame