U Danka nejde o politickú odvahu ale o nízky intelekt.:-)
U Danka nejde o politickú odvahu ale o nízky intelekt.:-)
Aké má výsledky?
Znížilo sa za jeho ministrovania zadĺženie Slovenská alebo sa zvýšilo?
Veď o to ide.
Nútia ho vymenovať nie odborníkov ale politikov - straníkov.
Prečo by mal?
Kiska by nemal vymenovať nikoho.
Prečo by mal ísť smerákom a SNS po vôli?
Keď mu nechcú dovoliť menovať sudcov, nemusí ani týchto.
Nech tam smradia tí, co sú tam teraz.
Taký istý ako je Kaliňák najlepším ministrom vnútra.
Lebo Fico ovciam povedal. :-)
Že si sa neprihlásila ty s tým svojim ksichtom, čo máš na fotke.
Vyhrala by si aj na Marse! :-)))
Je tam na študijnom pobyte.
Z Ruska sa k nám vráti ako profesor!
Chystá sa, urobí si tam doktorát a aj profesúru.
Bude učiť striedavo na Harwarde a v Yale.
Donovi Ficovi Vadalovci aj ruku bozkávali.
Aj osvedčenú súložnicu mu darovali! :-))...
Ústavný sudca bude o pol roka sedieť s Kočnerom vo vyšetrovačke.
Ide sa zverejniť vyšetrovanie objednávok vrážd. :)
A čo má robiť, keď sa v mačkopsi zase žerú? :-))))))
Nedonútia ju, je to svojprávna osoba a má dobre našľapnuté.
Vie, že je lepšia.
Ha-rabín padá .
A to bol ešte iba v jednej televíznej debate.
Po ďalšej ho preskočí aj Zábojník!
Mal by sa vzdať v prospech Daňa! :-)))))))
Máte tu aj iné prieskumy.
Koluje tu jeden pre nazis veriacich, v ňom má Ha-rabín 77%.
Tomu ver!:-))))))
Tvoj "okolitý štát" je od nás chválabohu 1000 km vzdialený!
Myslím, že je to len ňom.
Ak mu zvolia Sopoligu, Jankovskú a iný smerácky hnoj, nevymenuje nikoho.
A šéf mafie Fico sa môže aj o zem búchať.
Potom pôjde už len o to, aby sa Šefčovič nestal prezidentom.
Rieši, či neboli porušené práva obžalovaného.
A s tým nemajú úplatní sudcovia najmenší problém!
Odporúčame