tak veru, soudruzi Zelenskij, Biden a Stoltenberg, vaše akcie vyvolávajú reakciu
tak veru, soudruzi Zelenskij, Biden a Stoltenberg, vaše akcie vyvolávajú reakciu
prosim ťa, že sa nehanbíš oháňať sa Naďom? Údajne kontraadmirálom bojového ponorkového loďstva, zabezpečujúceho trvalý mier na Dunayi a príslušných prítokoch
máš rozum, vidno, že z teba nikdy nebude ani čaputovolič , ani oľajnovolič
gabo, ,ako vždy super++++++++++++++++++++++++++++++++++
Stančík na tlačovke vystúpil ako právne nevedomé teliatko alebo osoba s právnym vedomím na úrovní cirkusového somárika
tým oľanáckym volom ale sotva vysvetlíš
ústava tento článok neustanovuje, ale zákony aj samotná ústava to poslancom neumožňuju. Prečo si také poleno a chceš, aby som ti to vyhľadával ja, či si negramotný, či nespôsobilý vyznať sa v zákonoch a vyložiť si zákony?
obranné a demokratické boli aj tie odstreľovačky Made in usa , ktorými saakašviliho gruzínskí snajperi vraždili berkuťákov na majdane
tak tá poľská obranná munícia je zrejme nejaká humánna, demokratická, ktorá nezabíja
preštuduj si ústavu a príslušné zákony, je ich dosť a prídeš na to. GP nie je člen vlády, aby skladal účty poslancom a výborom parlamentu
zrejme v tom Brne vyštudoval chov divých svíň, lebo ústava a zákony SR sú mu neznámy pojem
opäť koalícia dokázala, že nie sme právny štát, že tu zavádzajú prvky fašistickej diktatúry, ked´ si predvolávajú GP na koberec v rozpore s ústavou a zákonmi
sulíci ,kiskáči, čaputi a matoviči, jedným slovom je to so Slovenskom úplne ..... na vedľajšej koľaji
neboli na Ukrajine problémy, pokiaľ im tam Amíci nerozpútali majdan. Vládol legálne zvolený prezident Janukovyč / z Donbasu/, v Donbase bol normálny život, ruské školy, ruský jazyk, donbaskí poslanci boli v ukrajinskom parlamente, ich strana bola stranou vládnucej koalície, vojenský námorný terminál na Kryme slúžil ruskému námornému loďstvu, ktoré malo uzavretú dohodu na dlhodobý prenájom. Až Amíci zosnovali majdan a všetko sa obrátilo hore nohami. Výsledkom je to, čo tam práve teraz je.
takíto /koaliční/ voliči - je to aj dôsledok úpadku, vzdelanosti, kultivovanosti a inteligencie národa. lebo pre kapitalistické režimy je najväčší nepriateľ vzdelaný, múdry, čestný a rozhľadený človek
predsa len ten socializmus mal aj po tejto stránke niečo do seba. Neschopní, neodborní negramotní podvodníci klamári a zlodeji nemali šancu sa dostať do vedenia štátu. Lebo takíto neschopní, nezopdovední lotri vo vedení štátu sú pre národ hotovou katastrofou
až položia životy z slobodu Uošingntnu
ešte by ich možno Naď , vláda a pani prezidentka stihli poslať na Ukrajinu ako " kontingent" NATO
za súčasného antiruského stavu, v akom je Slovensko a jeho vláda, ťažko čakať, že bude záujem dobrovoľníkov sa hlásiť do aktívnych záloh
Odporúčame