Źilinka začína vystupovať ako slovenský Catani a to sa mafiánkym lotrom akosi nepáči, radi by ho odstaviť
Źilinka začína vystupovať ako slovenský Catani a to sa mafiánkym lotrom akosi nepáči, radi by ho odstaviť
tí užitoční idioti z výboru s právnym vedomím na úrovní zvieratka, ktoré robí íá, íá, íá, najmä pán poslanec Stančík, by si mali dobre preštudovať ústavu a zákony, čo môžu a čo nemôžu. Aj keď sú zákonodarcovia, ale nie sú slovenskí bohovia a mali by si páni poslanci uvedomiť, že Slovensko ak che byť právny štát, takéto právne negramotné teliatka ho nemôžu stavať na úroveň fašistickej diktatúry
tak ako " bojujú" za mier USA a NATO sa za mier nebojuje
tiež sa domnievam, že v tých jeho rokoch už by mohol mať rozum. Nemal ho v mladosti, nemá ani na staré kolená. Ale byť hlúpym a poplatným režimu, to v kapitalizmu vynáša. Takí sa v kapitalizme majú dobre
týmto kapitalistickým šmejdom najviac prekážajú sociální a vzdelaní politici. Prečo?
čím väčší kapitalizmus, tým viac nevedomých a nevzdelaných hlupákov. Ak by mali ľudia v tých krajinách rozum tak tam už kapitalizmu niet, preto tam potrebujú nevzdelaných, nevedomých hlupákov
naivní hlupáci a úbožiaci. Nedajú " putinovým oligarchom" jesť a piť
ja považujem jediné správne riešenie - predčasné voľby a po nich ľudový tribunál
ale nie, kdeže, neber to prosim osobne, som tiež ten istý prípad ako ty, akurát po druhom očkovaní nemôžem chodiť, mám bolesti nôh, kašlem po chôdzi, že ma ide zadusiť, ale chválabohu ešte žijem
USáci musia napadnúť to Rusko, ako napadli Irak, lebo Rusko má zbrane hromadné ničenia a ropu, plyn a iné nerastné bohatstvo, ako mal Irak
Štefko, ty si ideálny kandidát na riešenie dôchodkovej reformy očkovaním americkým sajrajtom
kto by už len tým klamárom po dvoch rokoch klamania a podvodov veril ?
Odporúčame