je podivné, ako títo naši " prozápadní /prodemokratickí/ politici" prehliadajú skutočnú príčinu stavu v Luhansku. Či z neznalosti, či zámerne nik z nich nespomenie genocídu, fašistický teror kyjevských vládnych banderovcov voči tejto ruskej národnostnej menšine na Ukrajine. A pritom ani "najdemokratickejšie" USA, ani "najdemokratickejšia" EÚ nezasiahli proti hrubému porušovanie ľudských práv národnotnej menšiny , aké nemá nikde vo svete obdobu, dokonca ani v Číne, ani Kórei . Veď tí ľudia si bránili svoje domovy, svoju rodnú reč, svoje ľudské práva, odobrali im právo voliť a byť volený a veľa iných vecí nezlučiteľných s vývojom v 21. storočí v civilizovaných krajinách.


