treba završiť dôchodkovú reformu, aby sa ušetrilo na dôchodkoch
treba završiť dôchodkovú reformu, aby sa ušetrilo na dôchodkoch
vlastne odkedy vládne táto vláda odvtedy porušovanie ústavy , zákonov a ľudských práv sú na dennom poriadku
za toto by mal Mikulec vyvodiť politickú zodpovednosť a odstúpiť
veď toto už je fašistický teror a reále
to tí špekulanti z NAKA ziadajú niečo, na čo právne nemajú nárok, veď to je porušenie zákona od ních
balamuta Naď už urobil ňuchacieho psa či opicu a vyňuchal, teda balamutil, že spolupracoval s Bodorom a Ficom
ak by teraz žil Dubček, určite by zmenil názor a súhlasil s okupáciou v 68.
ani nebombardovali rafinérky v Bratislave a Dubovej, aj Levice
ale už de Lešte cestuju vyše 3 tisíc USamíkov s 200 tankami a 800 vozidlami
ku každému triskáču jednu žuvačku a musela byť prilepená pod krídlom triskáča
a pouličného serešslušáka tam ani jedného nebolo vidno, dokonca ani toho hééééééérca, ktorý tak fest vybliakával do ampliona, čo ho aj Kiska odmenil metálom
a dokonca v tej zmluve Fico aj americké žuvačky kúpil
stálo Vám to za to, pán minister? šaša robiť?
keby im radšej chlieb, mlieko, mäso poslali
a potom,ž e vraj nieto na Slovensku šoférov autobusov
už to oznámili pán minister v televízii, čo v reále , v slovenských podmienkach znemená., že bude opäť lockdown a zákaz štrajkov a protestov
ako ti je len dobre, keď hlúposť a nevedomosť nebolí
Odporúčame