o týždeň budú v Lešti
šák už ich sem na Slovensku cestuje vyše tri tisíc s 200 tankami
akurát ten pouličný amplionový vybliakávač, ktorého Kiska odmenil metálom tam nezastupoval hercov. Nevybliakával do amplionu
aby tých !!!!!!!!!!!!! tisíc!!!!!!!!!!!!!!!!! ľudí nevidela
pani prezidentka z bezpečnostných dôvodov radšej zdrhla do Dubaja
tak ak to takto pôjde, čo ak by tým pootestujúcim nabudúce dali krompáče a lopaty, to vláda pre istotu vyhlási od pondelka ďalší lockdown
veď tieto slová predniesol Fico aj teraz večer v Bratislave na Hodžovom námestí na proteste. Čo sa ti na ních nepáči?
zložky tohto štátu sú plne funkčné, aj naša armáda okupuje od jesene ruskú hranicu
prečo potom pos. ero.via majú z toho strach a nedajú ľuďom normálne žiť
mohol by si uvedomiť, že národ nie je sprostý ako koaliční politici, že národ vie čítať písať
prečo sa zhadzuje, prečo robí zo seba nesvojprávneho vola?
úplne jak vypísané z Havlovky - filozofického diela svetového formátu , o ničom
ale dnes pán minister Lengvarský aj so svojím ansámblom mal tlačovku, kde tak jemne naznačil zhoršovanie situácie. Ja som tak pochopil, že príde lockdown a štrajkovať ani protestovať sa opäť nebude
Odporúčame