aj teraz prebieha debata na lajoš 3 o prítomnosti amerických vojsk na Slovensku. Je tam aj Pčolinský so Sme rodina. Smerák aj Hlasák debatuju vecne, na vysokej úrovni politicky ja odborne, vidno,že sú to vysoko vzdelaní kultivovane sa vyjadrujúci ľudia a Pčolinský pri nich pôsobí ako Buľo z vaľaľa, A dokonca tvrdil, že národ ukrajinský si želá byť v NATO / zrejme nevidel tie dnešné obrovské demonštrácie proti vláde v Kyjeve/ a čomu nasadil korunu, keď tvrdil, že aj ľud slovenský si želá, aby tu tie americké vojská boli

