toto je výsledok naďovej cesty a jeho pobytu v Amerike - zrada na slovenskom národe
toto je výsledok naďovej cesty a jeho pobytu v Amerike - zrada na slovenskom národe
harečko , teda teraz si strelil riadného capa, čaputocapa
za toto ba mala vláda pikať a niesť zodpovednosť
takže budeme USspolutvorcvia a USspoluagresori vojny na Ukrajine. Ďakujeme pán Naď aj Pán Korčok, aj celej hegerovláde
tak už vieme, na čo potrebujú USA slovenské letiská a výzbrojné sklady
páni Krajčí a Lengvarský opäť potvrdili svoju totálnu neschopnosť sťa ministri i ako lekári
on nemenoval igorkovu manželku, že si to Igorko privlastnil alebo tak vyložil?
šák ak tu Amícki vojaci nebudú , ako to tvrdí Korčok s Naďom tak načo je nám taká zmluva?
to sa akurát s nimi ide poradiť či to má podpísať perom s čiernym atramentom či s modrým
ak tu budú vojaci US army, tak to v reále znamená, že Rusi budú nútení tri atómovkz presmerovať z USA na slovenské ciele. V tom je spása USA
ale Amíci predsa tvrdo bojujú za mier. Kam prídu, nikde nezostane kameň na kameni
ale Amíci predsa tvrdo bojujú za mier. Kam prídu, nikde nezostane kameň na kameni
ale Amíci predsa tvrdo bojujú za mier. Kam prídu, nikde nezostane kameň na kameni
veď on je taký vychcaný, ale tentoraz súd "neprechcal"
Aničku na neho, tá by ho ako pedagogička naučila po kostole hvízdať, drzého nespratníka
lebo moje telo v Turzovka prebýva a on je na mňa alergický. Ani by nezaspal večer ak by do mňa nezarýpal. Tým rýpaním do mňa sa živí
pichliač, ty si sprostý nevedomý dilino, len tu oľajno smrad púšťaš
preboha o akej zmluvu Fico s Amíkmi to tu stále oľajnári a spol. s.r.o. drmolíte? Fico akurát nakupoval 14 triskáčov
Odporúčame