len rýpte, rýpte a ničte všetko, čo sa dá, chlapci koaliční, aj pani prezidentka, vo voľbách vám to ľudia spočítajú
len rýpte, rýpte a ničte všetko, čo sa dá, chlapci koaliční, aj pani prezidentka, vo voľbách vám to ľudia spočítajú
jasné, že Rusi zachovali korektne a nevyčítali Žilinkovi porušovanie ľudských práv a slobôd na Slovensku
keby bol Žilinka poslúchal Matoviča, Lipšica a Mikulca, poprípade aj čurillovcov, možno by aj do toho Ruska mohol ísť, by mu dovolili, ale keď už je teraz v nemilosti,?
ešte vlani mal ísť do Ruska Sulík a objednať dostatok plynu do zásobníkov, lebo nám pochybý
nabudúce pôjde na oslavu na Mars, ale to už poletí americkou raketou so všetkými poctami
Korčok sa zrejme domnieva, že ked´ za oceánom zadky líže, že tu je už guvernérom 51. štátu Ameriky.
čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees práááááááááááááááááááááááá ci súúúúúúúúúúžka uuuuuuuuuuuučiteľkaaaaaaaaaaaaa
oni so tí použijem , slovník pána Matoviča múdrosráči neuvedomujú, že generálny prokurátor je svojprávna, nezávislá funkcia, ktorej ani pán Korčok nebude vydávať pokyny čo ako má robiť, ani Remišová mu nebude stavať pexesa koho má oslobodiť a koho nie, ani Igorku nemá nárok ukazovať mu prstom koho má zašiť a koho nie
lebo sú to veľkí milovníci národa slovenského, bojujú zaň na život a na smrť
nebolo by zle, keby takto o rok SIS zistila kontá pánov Korčoka a Naďa v amerických bankách
tým, že nie sú v zásobníkoch zásoby na 90 dní, porušil minister Sulík zákon o hospodárskej mobilizácii aj príslušnú vyhlášku
možno biely otec z Oušingtnu už nejaké metále pre Naďa a Korčoka už má nachystané, za upevnenie mieru vo svete
jej, tak to vymýšľajú tie hlúposti preto, aby im to furt stálo?
oni už majú zrejme sľúbený azyl v USA, jak Gorbačov, možno im aj nobelovú cenu udelia ako Gorbačovovi
oni už majú sľúbený azyl v USA, jak Gorbačov, možno imvaj nobelovú cenu udelia ako Gorbačovovi
Kovačič opäť listoval v prostonárodných povestiach slovenských a opäť je z toho novinársky génius
Odporúčame