domnievam sa, že sa pán Heger svojími vyjadreniami na adresu pána Žilinku sa nezachoval, ako veľký, múdry politik , štátnik a diplomat, ale ako nedovzdelané , nedospelé chlapčisko, preháňajúce sa na štvorkolke v národnom parku
domnievam sa, že sa pán Heger svojími vyjadreniami na adresu pána Žilinku sa nezachoval, ako veľký, múdry politik , štátnik a diplomat, ale ako nedovzdelané , nedospelé chlapčisko, preháňajúce sa na štvorkolke v národnom parku
a v NATO sú predsa aj Amíci
ja som sa domnieval, že keď sme v NATO, že máme obrannú zmluvu s NATO, žeby to už neplatilo?
ja som sa domnieval, že keď sme v NATO, že máme obrannú zmluvu s NATO, žeby to už neplatilo?
všetky tieto články z československých automobiliek svedčia o obrovskom vzostupe československého automobilového priemyslu za socialistického spoločenského zriadenia. Dnes sa o takom niečom nedá povedať, dnes nastal totálny úpadok slovenského priemyslu, bez vlastného vývoja, bez vlastných výrobkov s vysokou pridanou hodnotou, len kapitalistické šmejdy
aby sa odlišoval od matovičových múdrosráčov
to nie je kazašský vojak, to len slovenský novinár ukázal svoje kvality.......
majdan nevyšiel. Kazachstánsku ropu a plyn budú opäť predávať ruské spoločnosti, Amíci výjdu opäť naprázdno. Olížu si laby
domnievam sa, že pán Heger sa vôbec nezachovali ako čestný , charakterný politik, premiér. Lebo ak by tie vlastnosti , ktoré spomínam mal, určite by si " neobtieral hubu " u generálneho prokurátora v štáte, ktorý sa chce nazývať právnym. Pán Heger je vôbec divný človek. Najskôr nakydá hory, doly špinavých nezmyslov na lídrov opozície a potom ich vyzýva k zjednoteniu a spolupráci. Dokáže toto niekto pochopiť? Ved´ takto sa dospelý, rozumný človek, najmä politik nespráva
u nás sa žiadne ľudské práva občanov SR vôbec neporušujú. To, čo vyriekol ústavný súd nad osobami, ktoré museli prepustiť z kolúznej väzby, to boli občania Kuby alebo Kórey, takže u nás je všetko úplne v poriadku.
aké perly začnú púšťať títo " mudrlanti", to málokto dokáže
domnievam sa, že otázka nestojí či očkovať či neočkovať, očkovať, ale len očkovacou látkou , nie zdraviu a životu nebezpečnou. A taký je tento americký sajrajt
vlastne to sú takí úplne všetci oľajnáci, Šípoš nie je o nič múdrejší a rozumnejší a takto by sme ich mohli vlastne rozoberať jedného po druhom, na čele s ich predsedom ústredného celoštátneho výboru
Krúpa sa pri každom vystúpení prezentuje ako nevedomý hlupák. Človek sa až diví, či je vôbec možné, že človek s VŠ vzdelaním môže mať takého názory, myšlienkové pochody a zmýšľanie
hovorte si čo, chcete, nemá na toho premiéra / hlavu, ani rozum/
veru, už sú vycvičení na svetových politikov amerického formátu
pán Heger sa nezaprie, aby opäť nezaklamal, čo sa Fica týka
aj v TT mame také skvelé firmičky, so skvelými manažérmi, nositeľmi nobelovej ceny, že behom pár mesiacov zo zadlženia dosahujú obrovské stámilionové zisky
Odporúčame