po chate Ficovi išli percentá hore, po zatknutí išli Ficovi percentá, ešte zopár takých oľajnáckolipšicvoskomikulcovských porušení zákonov a zlyhaní a Fico s Pellegrínim budú mať viac ako 50 %
po chate Ficovi išli percentá hore, po zatknutí išli Ficovi percentá, ešte zopár takých oľajnáckolipšicvoskomikulcovských porušení zákonov a zlyhaní a Fico s Pellegrínim budú mať viac ako 50 %
a možno aj takticky vyčkáva, než ich čím viac zomrie na "zlýhanie srdiečka alebo tvorbu krvných zrazenín", ušetrí
v tom Bruseli už ani nie sú európskí Homo sapiens, ale americkí tajtrlíci a šašovia
ale šák božie mlyny melú pomaly a isto, aj na ních príde
to je tá povestná igorková salámová oblbovacia metóda, až nakoniec očkovaní dochôdcovia neodstanú nič ako zdravotrníci
potom už môže Paulínka tie igorkové volebné oľanácke účty, na ktoré mu idú oľanácke milioniky zrušiť
nebude mieru pod slovenskými olivami pokiaľ tu budú títo korupčníci vládnuť
"více" kovidu a núdzových stavov a "lépe" sa súdruhom z Olano bude vládnuť a Ficovi a Pllegrínimu pôjdu percentá hore
len tak ďalej súdruhovia z Oľano, "více a lépe"
to zatknutie Fica urobilo svoje, len tak ďalej mafiáni a zlodeji
bolo by lepšie.ak, by.... ale čo je za tejto vlády dobré, múdre a užitočné pre ľudí?
ale rozumnejšie, tedy chytrejšie je ten ruský kúpiť obrazne za 2 centy a predať za 3
ale mohol mať jeho dedko v maštali kravičku, akurát poznať , že nepochádza zo žírnych rovín Žitného ostrova , ale z vrchovatej často severného Slovenska, kde združstevňovanie prebiehalo oveľa neskôr.
Odporúčame