ferrko, tak toto je pecka. také niečo by neschválili ani tí pojedači ľudí v Guíney Bissau
ferrko, tak toto je pecka. také niečo by neschválili ani tí pojedači ľudí v Guíney Bissau
ale vedia a to je dôležité, ako komunisti pojedali malé deti a o to embassy a jej prisluhovačom ide
a najmä Fico ukazuje, ale nie verbálne, ale v skutočnosti, ako vládne táto vláda, že vláda je neschopná, ale schopná všetkého.
situácia sa už tak vyvinula, že ľudia už neveria novinárom, neveria médiám, už vedia, že všetko čo púšťajú von a prezentujú je klamstvo a podvod, že s tomu veriť nedá.
Fico nedosiahol Pyrrhovo víťazstvo, myslím si, ale veľa ľuďom otvoril oči a nalial rozum do hláv, ktorý by inak v apetéke nekúpili. Najmä ukázal ľuďom, ktoú sú skutoční zlodeji, porušovatelia zákonov, ústavy, korupčníci, okrádači štátu a politickí grázli.
aká koalícia, máme na to predsa zákony. Takéto situácie má podľa zákona riešiť a nariadenia vydávať Bezpečnostná rada štátu. Jej šéf je totálne neschopný a akurát sa skrýva za koalíciu, Mikasa a kdejakých svätých ešte, ktorí s tým nemajú mať nič spoločné. A pani prezidentka tomu všetkému sa len zdiaľky prizerá a nič nevidí a nič nepočuje. Počuje a vidí len vtedy, ak vidí Fica
pán Korčok a čo majú Rusi robiť, keď Ukrajina všetky svoje vojenské sily zhromaždila pred Donbasom a vojská USA a NATO, dokonca aj slovenská armáda sú zhromaždené na hraniciach s Ukrajinou. Tak Ruko má jedinú možnosť, brániť sa okupantom
prečo by sme ich mali zabíjať. Čítala, lepšie, čo moja písala, lebo tvoja nevedela lóvensky čítať. Moja písala, že sme s avyhýbali boju
to sú potom krpatí všetci Amíci, lebo tí za posledných 70 rokov roznášajú vojny po svete
nie, kdeže, mestá Regensburg a Straubing aj rieka Dunay ležia v Amerike
k tomu sme mali pridelenú batériu rakeťákov, ktorí vystreľovali nám na cestu rakety s jadrovými hlavicami 10 , 20 kt s krátkym a stredným doletom, aby vyradli obyvateľstvo a vojská , ktoré by nám stáli v ceste, a by sme mohli bezpečne napredovať
kdeže, okamžite sme museli vyhýbať sa boju a preniknúť do Rakúska k Dunaju a obsadiť brody cez Dunaj v priestoroch Regensburg, Straubing a udržať ich do príchodu vojsk Varšavskej zmluvy dislokovaných v Čechách , ktoré mali prebrodiť Dunaj a nastúpiť cestu bojom na Atlantický val.
keď som bol na vojne na Šumave, mali sme tanky naplnené strelivom, pohonnými hmotami, plná poľná v tanku, tank - baterky napojené na nabíjačky. Ak bol vyhlásený poplach sme museli dobehnút do autoparku, vytiahnúť kábel od nabíjačky naštartovať a okamžite vyraziť a do 20 minút zaujať priestor na zhromaždisku za kasárňami a vyrážali sme k hranici, lebo " za kopečkami" v Bavorsku bola dislokovaná 7. americká armáda a 1. francúzska armáda, členovia NATO
NATO vzniklo v roku 1949 a aby vznikla rovnováha síl a protisila proti NATO, tak vznikla v roku 1955 Varšavská zmluva ako odpoved na NATO
Odporúčame