ešte šťastie, že je ten kovid, nebolo by sa na čo vyhovoriť
ešte šťastie, že je ten kovid, nebolo by sa na čo vyhovoriť
Sebareflexia? To je veľmi zložitý problém. Grázel, špinavo urážajúci oponentov, nemá pocit, že je grázlom, vrah vraždiaci ľudí nemá pocit, že je vrahom, zlodej, neustále kradnúci nemá pocit, že je zlodejom, daňový podvodník neustále okrádajúci štát na daniach nemá pocit, že okráda štát, sudca, prokurátor, vyšetrovateľ neustále kriviaci právo tiež nemá pocit, že kriví zákony, spravodlivosť a právo . A tak by som to mohol menovať " všetky profesie" donekonečna.
Stanko, tebe je škoda hovoriť skutočné fakty, ty aj tak ničomu nerozumieš, bola by to zbytočná strata času a škoda písmen
ak je vyhlásený núdzový stav nemusia sa robiť na nákupy výberové konania a aj o tom to je.
teda ešte veľa rozumu do ministra pánovi Grohlingovi chýba. Vidno, že je tam ako protekčný káder
korunu tomu všetkému nasadila pani Leščáková, keď povedala, že za ten kupon má dôchodca v Prešove temer 110 krát obed. To si ako predstavuje v reále, že prinesie dôchodca kupón majiteľovi reštaurácie, odovzdá mu ho a bud e chodiť temer štyri mesiace na obec? Teda takýto rozum na dospelého človeka? Ved´ takto by nemyslel ani malý Jožinko z V.B.
keď tak celá vláda aj koalícia horlí za povinné očkovanie, prečo potom dávajú podpisovať každému začkovanému zdrap papiera, že dobrovoľne žiada o zaočkovanie?
keď tak celá vláda aj koalícia horlí za povinné očkovanie, prečo potom dávajú podpisovať každému začkovanému zdrap papiera, že dobrovoľne žiada o zaočkovanie?
nože povedz, čím sa strápnil
keď tak celá vláda aj koalícia horlí za povinné očkovanie, prečo potom dávajú podpisovať každému začkovanému zdrap papiera, že dobrovoľne žiada o zaočkovanie?
keď tak celá vláda aj koalícia horlí za povinné očkovanie, prečo potom dávajú podpisovať každému začkovanému zdrap papiera, že dobrovoľne žiada o zaočkovanie?
je to aj môj názor, tieto autorom uvádzané pochybné indivíduá by v socializme nemali šancu viesť a riadiť štát
ak by pán minister boli manažér a predvídavý a dokonca trochu aj ekonóm, tak by počas leta preškolil z úradov práce stredoškolákov a vysokoškolákov na obsluhu ventilátorov, domnievam sa, že za dva tri mesiace by to hravo zvládli. Malo by to obrovský prínos pre zdravotníctvo pre zníženie nezamestnanosti, atď.
a ja som si myslel, že už sa sexuje len dobrovoľne a s chuťou, obojstrannne
gabo, máš pravdu, ale to by tí, ktorí nám vládnu museli tomu vládnutiu rozumieť
náhodou, kto tam mal rozum a múdro hovoril, tak tí dvaja chlapi, tie baby bolo sprosté
slobodu pre očkovaných, až ten kovid má kto nekontrolovane roznášať po Slovensku
kedˇto je len pre papalášov, chudákov nechávajú zomierať
Odporúčame