viac zlodejov a podvodníkov u nás je a bolo
viac zlodejov a podvodníkov u nás je a bolo
teda neviem si to predstaviť, keď príde nová vláda a nebude mať ústavnú väčšinu ako dokáže vrátiť legislatívu do pôvodného stavu, aby sme opäť boli právny štát, lebo ústavný súd zostane ako je
tí budú mať mikasovú výnimku, lebo koalícia postavila Mikasa nad ústavu a zákony
pandemické plány nepripúšťajú miešať v zdravotníckych zariadeniach infikovaných pacientov s bielymi pacientami a zdravotníckym personálom. A toto sa v každej nemocnici u nás deje. Infikovaní nesmú byť ani vpustení do nemocnice, musia byť oddelene na infekčných samostatných oddeleniach mimo nemocničných budov. Ale to by zrejme pán generál mali vedieť
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +
pandemické plány nepripúšťajú miešať v zdravotníckych zariadeniach infikovaných pacientov s bielymi pacientami a zdravotníckym personálom. A toto sa v každej nemocnici u nás deje. Infikovaní nesmú byť ani vpustení do nemocnice, musia byť oddelene na infekčných samostatných oddeleniach mimo nemocničných budov. Ale to by zrejme pán generál mali vedieť
ale štrajkovať sa nemôže a môže sa všetko nakupovať bez výberového konania, len tak šup sem šup tam, a o to ide.,.
pandemické plány nepripúšťajú miešať v zdravotníckych zariadeniach infikovaných pacientov s bielymi pacientami a zdravotníckym personálom. A toto sa v každej nemocnici u nás deje. Infikovaní nesmú byť ani vpustení do nemocnice, musia byť oddelene na infekčných samostatných oddeleniach mimo nemocničných budov. Ale to by zrejme pán generál mali vedieť
to je kto tí srandisti na obrázku?
zrejme za socializmu tento fenomén existoval len zriedkavo, lebo existovalo veľa nielen právnych ale najmä spoločenských orgánov a organizácii, ktoré takýmto jedincom nedalo šancu
domnievam sa, že je to aj problém spoločenského systému, ale neber ma prosim ako oponenta, nie som odborník na tieto veci. To len že si tu tak "pindám"
"""""Povinné očkovanie ľudí nad 60? Podľa Hegera je to kľúč k porazeniu covidu"""""""
Keď tak povedali v Bruseli, tak to musí byť pravda, však pán Heger.
povinne všetkých zaočkujú a čo potom? Kovid sa bude šíriť ďalej. Dôležité je preventívne predchádzať kovidu protipandemickými opatreniami podľa pandemických plánov, nedať kovidu šancu, aktívne venovať pozornosť pozitívnym na kovid, neliečiť ich až kedˇich rýchla vezie a majú dušu na končeku jazyka
povinne všetkých zaočkujú a čo potom? Kovid sa bude šíriť ďalej. Dôležité je preventívne predchádzať kovidu protipandemickými opatreniami podľa pandemických plánov, nedať kovidu šancu, aktívne venovať pozornosť pozitívnym na kovid, neliečiť ich až kedˇich rýchla vezie a majú dušu na končeku jazyka
povinne všetkých zaočkujete a čo potom? Kovid sa bude šíriť ďalej. Dôležité je preventívne predchádzať kovidu protipandemickými opatreniami podľa pandemických plánov, nedať kovidu šancu, aktívne venovať pozornosť pozitívnym na kovid, neliečiť ich až kedˇich rýchla vezie a majú dušu na končeku jazyka
učiteľka materskej škôlky, skutočný odborník na zdravotníctvo
povinne všetkých zaočkujete a čo potom? Kovid sa bude šíriť ďalej. Dôležité je preventívne predchádzať kovidu protipandemickými opatreniami podľa pandemických plánov, nedať kovidu šancu, aktívne venovať pozornosť pozitívnym na kovid, neliečiť ich až kedˇich rýchla vezie a majú dušu na končeku jazyka
povinne všetkých zaočkujete a čo potom? Kovid sa bude šíriť ďalej. Dôležité je preventívne predchádzať kovidu protipandemickými opatreniami podľa pandemických plánov, nedať kovidu šancu, aktívne venovať pozornosť pozitívnym na kovid, neliečiť ich až kedˇich rýchla vezie a majú dušu na končeku jazyka
ale dôležité je v II. pilieri, že majitelia DSSiek si vždy prídu na svoje. Tí škodní nie sú
Odporúčame