do hory, do lesa valasi, snáď horí v tom naším salaši........
ak by pani prezidentka bola vyhlásila referendum mohla si ušetriť obrovsky veľa nepríjemností, starostí a mohla si spokojne sedieť v úrade a reprezentovať Slovensko. Získala by veľmi pozitívny ohlas v národe slovenskom, autoritu, dôveru. Takto nemá z toho nič, len oči pre plač. Tí, za ktorých bojuje, tí ju nikdy nepodržia, takže takto sa sama odsúdila k politickému zániku
teraz nehodnotím referendum, lebo žiadne nebolo, ale činnosť pani prezidentku
porovnaj to s poukážkami pre dôchodcov a pochopíš
aj ja som veril pokiaľ ma po druhej vakcíne nezačali obrovsky bolieť nohy a nemôžem odvtedy chodiť. prejdem 500 m a skončil som
ak by pani prezidentka bola vyhlásila referendum mohla si ušetriť obrovsky veľa nepríjemností, starostí a mohla si spokojne sedieť v úrade a reprezentovať Slovensko. Získala by veľmi pozitívny ohlas v národe slovenskom, autoritu, dôveru. Takto nemá z toho nič, len oči pre plač. Tí, za ktorých bojuje, tí je nikdy nepodržia, takže takto sa sama odsúdila k politickému zániku
ale ved´ ho akurát pekne pohladkala, akurát toľko , koľko jej to Matovič strpí a koľko jej to dovolí
čo je kuriózne na pani prezidentke, že vždy čo robí, robí nesprávne, v nesprávny čas. . Rozumný človek robí vždy všetko správne v správny čas. pani prezidentka už premrhala všetko čo mohla k náprave a záchrana Slovenska.
však jednu učiteľku to hneď v prvých dňoch zložilo
kurát, že životy zomrelým "na srdiečko" už nik nevráti
tak to bude pre Rakúsko hotová katastrofa. Rakúsko ovládnu rakúskí sulíci a matoviči
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++
v spoločenkom systéme zvanom kapitaliznmus sú výkvetom spoločnosti títo odborní, profesionální tragédi a sociální inžinieri. Títo odborníci , profesionální tragédi a sociální inžiniera dokážu zmagoriť ľudí, že oni sú to najlepšie čo môže byť a existovať na tomto svete a že oni sú tu vlastne pre dobro ľudí a národa.
keď som bol malý chlapec v predškolskom veku, tak opatrovníčka, ktorá ma opatrovala ma občas zobrala k svojím rodičom "na vrchoch". Mali tam suseda , ktorý od nich chcel aby mu dali spásať lúku kravou vedľa domu, že im bude v jeseni , keď vyrastie teliatko dávať mlieko. Teliatko vyrástlo, prišla jeseň a nejako sa medzi sebou pohádali a tá mu babka mu vytkla, že kde má to mlieko, ktoré jej sľuboval. Tak on stiahol gate, ukázal holý zadok a zakričal, na tu máš to mlieko.
takto sú Amíci prví na svete a tak by neboli, prví by bolo Rusi
To Amíci aspoň takto chcú ovládnuť svet a diskriminovať Rusov. Aspoň takto chcú ukázať, že sú lepší, lebo v čestnom a spravodlivom zápolení by boli ďaleko za Rusmi
ešte dnes po 65 rokoch si pamätám, ked´ som odpovedal pri tabuli zo zemepisu , že tam žijú Tauregovia, Tibovia, kmene príbuzné Berberom
to Igorko ide rozdávať tie poukážky údajne z peňazí, ktoré ušetril na dôchodkovej reforme - očkovaní
Odporúčame