dnes mali u lekára chorého s kovidom už po treťom zapichnutí
dnes mali u lekára chorého s kovidom už po treťom zapichnutí
musel som od správ odísť, to sa nedá počúvať, sami antivaxér, sami klamár sami podvodník, veď to už vôbec nie je ako u normálnych ľudí, to akurát vyvoláva ešte väčšiu zlosť a nenávisť k ním
nech Boh chráni národ, ktorému velia hujeri
východ slnka vo vyhláške byť nemusí ale , to vie každý de.b,il, ale to, čo vyhlásila vláda , aby to platilo musí byť v Zbierka zákonov
ktovie či tým tlačiarom zaplatia cezčas, či to budú musieť robiť grátis? Z lásky k matovičovej a hegerovej vlasti
no kto by to len tušil že môže tretia vlna prísť, keď celá vláda si tak spokojne užívala dovolenky, veď tá tretia vlna prišla nečakane, preto sa vláda na ňu nepripravovala
asi boli vtedy na WC, tak to všetko pres..li.
nedoplácame na neočkovaných, ale na neschopnú vládu, ktorá vôbec netušila, že môže prísť tretia vlna
tiež si myslím, že ho mal tiež neschopný Heger odvolať
je to pravda, vidím to v okolí, síce sú 60 +
ono to všetko v rom rezorte zdravotníctva tak teraz funguje. Sám partizán. Ve´d pán minoister nič vôbec nevedol o tom, že ak chceli ísť pacienti k lekárovi a neboli očkovaní museli zaplaltiť za test najskôr 15 a potom 10 E
ale nevedomým a neschopným myslieť Boh odpúšťa
Odporúčame