keď nič neriešia tak , ako by mali, ale všetko len tak partizánsky
keď nič neriešia tak , ako by mali, ale všetko len tak partizánsky
veď to tú matovičoví zdravotnícki politruci a politručky
aké nedôveryhodné konzílium, túto situáciu musia riešiť krízoví manažéri, veď štát je v stave ohrozenie. Čo to opäť Heger aj s pani prezidentkou stvárajú. Už v pondelok mala zasadnút Bezpečnostná rada štátu, ako to ukladá zákon. BRŠ sa mala zúčastniť aj prezidentka, podľa zákony má nato nárok a BRŠ si má okamžite zasadnúť ako krízový štát a okamžite začať krízové manažovanie tohto štátu. Ale Heger na to nemá, sedí učupený v kútiku a robí ministrom svačinára a tí s ním zametajú podľa potreby. Ved´ v takejto situácii je koaličná rada na smiech. Teraz musí premier všetko riadiť direktívne, bez hlasovania, ako šéf Bezpečnostnej rady štátu
celé konzílium odvolať, nepatria tam tí ľudia, diletanti
na Slovensku po slovensky
no vidíš, aj tie ktoré boli určené tebe, zrejme patríš a nemu a máš matelkové prémie z toho miliona,ktorým prispel aj do Pravdy asi
veď na toto, čo stvára táto vláda sa už nemôže normálny človek pozerať, musí mať obrovskú dávku idiocie, aby s tým súhlasil
veď na toto, čo stvára táto vláda sa už nemôže mormálny človek k pozerať, musí mať obrovskú dávku idiocie, aby s tým súhlasil
aký MIkas, aký Lengvarský túto situáciu musia riešiť krízový manažéri, veď štát je v stave ohrozenie. Čo to opäť Heger aj s pani prezidentkou stvárajú. Už v pondelok mala zasadnút Bezpečnostná rada štátu, ako to ukladá zákon. BRŠ sa mala zúčastniť aj prezidentka, podľa zákony má nato nárok a BRŠ si má okamžite zasadnúť ako krízový štát a okamžite začať krízové manažovanie tohto štátu. Ale Heger na to nemá, sedí učupený v kútiku a robí ministrom svačinára a tí s ním zametajú podľa potreby. Ved´ v takejto situácii je koaličná rada na smiech. Teraz musí premier všetko riadiť direktívne, bez hlasovania, ako šéf Bezpečnostnej rady štátu
Heger už mal dávno odvolať Lengvarského a Lengvarský Mikasa
admin maže, až to bolí, chráni vládu ako sa dá
ak by mala pani Čaputová rozum, tak si povolá k sebe premiéra a spýta sa ho, kedy zvolá Bezpečnostnú radu štátu a vydá príslušné nariadenia k opatreniam. A zdôrazní mu, že si tiež praje byť prítomná na tomto zasadnutí BRŠ, lebo podľa zákona má na to nárok. Akurát hrozí riziko, že ked uvidí ako to Heger riadi., ze ju trafí
ja tiež už veľa zaočkovaným známym som bol na pohrebe. odpadli a bolo po ních. Vraj srdiečko.........
prvý krok, čo by mal Heger urobiť odvolať Lengvarského a sám odstúpiť
Prvý krok, čo by mal heger urobiť, odvolať Lengvarského
ak by mala pani Čaputová rozum, tak si povolá k sebe premiéra a spýta sa ho, kedy zvolá Bezpečnostnú radu štátu a vydá príslušné nariadenia k opatreniam. A zdôrazní mu, že si tiež praje byť prítomná na tomto zasadnutí BRŠ, lebo podľa zákona má na to nárok. Akurát hrozí riziko, že ked uvidí ako to Heger riadi., ze ju trafí
ak by mala pani Čaputová rozum, tak si povolá k sebe premiéra a spýta sa ho, kedy zvolá Bezpečnostnú radu štátu a vydá príslušné nariadenia k opatreniam. A zdôrazní mu, že si tiež praje byť prítomná na tomto zasadnutí BRŠ, lebo podľa zákona má na to nárok. Akurát hrozí riziko, že ked uvidí ako to Heger riadi., ze ju trafí
akurát, že Matka Tereza bola podvedená ako Gorbačov, možno preto obaja nobelové ceny, nechali sa zmagoriť. Gorbačov Reaganom a Bushom a Matka Tereza Vatikánom. A preto netušili obaja čo vôbec činia
a jejejej, adminko demokraticky, po americky ako santa Franta zmazal 6 príspevkov, medzi nimi moje tri, kde som kritizoval neschopnosť pána pemiéra
Odporúčame