autorka predsa chváli stretnutie dvoch pudlíkov, mierotvorcov, či vlastne vojnových štváčov v Kyjeve
autorka predsa chváli stretnutie dvoch pudlíkov, mierotvorcov, či vlastne vojnových štváčov v Kyjeve
ja ti to poviem aj po japonsky, progresívny mozoček: vol oker nostre
a čo tak vytvoriť taký spoločenský systém, ktorý by tých psychicky chorých nevyrábal? V ktorom boli ľudia spokojnejší a šťastnejší? Mimo disidentov a kaviarenských povaľačov.
jedným slovom, je to zrkadlo súčasného spoločenského systému a lepšie to nebude, len horšie a horšie
veď demokracia po americky bude pokračovať ďalej, nech sa ľudia trasú.....
on síce odstraňuje, aj keď nevulgárne, ale len tých, ktorí nemajú ten jediný predpisaný názor
ktovie či pani Čaputová pozná daňové zákony, keď nepoznala Ústavu SR, na ktorú prisahala a ktorú porušila
mím pocit, že s USA nemáme zmluvu o dvojitom zdanení
možno sa vybral pre inštrukcie ako spraviť v Bratislave majdan, to je teraz taká moderná americká politika
Šimečka má s plynom pre Slovensko to, aby netiekol cez Ukrajinu, ale aby nám ruský plyn dovážali americké lode vôkol celého sveta
novinársky bacalár si bol v Kyjeve pre inštrukcie
a možno bude aj v Bratislave čoskoro majdan
to je pripravený jednať aj Fico
a tééééééééééééééééééééž aj čeeeeeeeeeeeeeeeeeeees práááááááááááááci
Odporúčame