cha, cha, cha, cha, cha ,zasmiali sa zbrojnosši a išli sa vys....
cha, cha, cha, cha, cha ,zasmiali sa zbrojnosši a išli sa vys....
tomu sklerotikovi po už udiera do hlavy z gatí
Počtár, na to, že snažíš tu vystupovať vzdelane a intlegentne, teraz tu pomerne neinformovane a primitívne kecáš
tie jeho "univerzity a tituly z ních/ sú pochybné, možno sú to univerzity tretieho veku alebo nejaký titul Honoris causa , lebo odišiel na ne robiť kvázi nadstavbu ako nedoštudovaný novinár, len s titulom bacalár
vláda aj poprední politici, či bezpečnostní analytici vyzývajú politikov na kľud a zmierenie, nebičovanie vášní a rozdeľovanie spoločnosti a už teraz večer na TA 3 oravský murár a bratislavský krčmár zo SaS už hrubo uráža poslancov zo Smeru. Najhoršie na tom je, že pri svojej inteligenciii si ani nie je vedomý, resp., nedokáže si uvedomiť, že to, čo predvádza sú hrubé urážky oponentov.
vláda aj poprední politici, či bezpečnostní analytici vyzývajú politikov na kľud a zmierenie, nebičovanie vášní a rozdeľovanie spoločnosti a už teraz večer na TA 3 oravský murár a bratislavský krčmár zo SaS už hrubo uráža poslancov zo Smeru. Najhoršie na tom je, že pri svojej inteligenciii si ani nie je vedomý, resp., nedokáže si uvedomiť, že to, čo predvádza sú hrubé urážky oponentov.
vláda aj poprední politici, či bezpečnostní analytici vyzývajú politikov na kľud a zmierenie, nebičovanie vášní a rozdeľovanie spoločnosti a už teraz večer na TA 3 oravský murár a bratislavský krčmár zo SaS už hrubo uráža poslancov zo Smeru. Najhoršie na tom je, že pri svojej inteligenciii si ani nie je vedomý, resp., nedokáže si uvedomiť, že to, čo predvádza sú hrubé urážky oponentov.
vláda aj poprední politici, či bezpečnostní analytici vyzývajú politikov na kľud a zmierenie, nebičovanie vášní a rozdeľovanie spoločnosti a už teraz večer na TA 3 oravský murár a bratislavský krčmár zo SaS už hrubo uráža poslancov zo Smeru. Najhoršie na tom je, že pri svojej inteligenciii si ani nie je vedomý, resp., nedokáže si uvedomiť, že to, čo predvádza sú hrubé urážky oponentov.
vláda aj poprední politici, či bezpečnostní analytici vyzývajú politikov na kľud a zmierenie, nebičovanie vášní a rozdeľovanie spoločnosti a už teraz večer na TA 3 oravský murár a bratislavský krčmár zo SaS už hrubo uráža poslancov zo Smeru. Najhoršie na tom je, že pri svojej inteligenciii si ani nie je vedomý, resp., nedokáže si uvedomiť, že to, čo predvádza sú hrubé urážky oponentov.
vláda aj poprední politici, či bezpečnostní analytici vyzývajú politikov na kľud a zmierenie, nebičovanie vášní a rozdeľovanie spoločnosti a už teraz večer na TA 3 oravský murár a bratislavský krčmár zo SaS už hrubo uráža poslancov zo Smeru. Najhoršie na tom je, že pri svojej inteligenciii si ani nie je vedomý, resp., nedokáže si uvedomiť, že to, čo predvádza sú hrubé urážky oponentov.
vláda aj poprední politici, či bezpečnostní analytici vyzývajú politikov na kľud a zmierenie, nebičovanie vášní a rozdeľovanie spoločnosti a už teraz večer na TA 3 oravský murár a bratislavský krčmár zo SaS už hrubo uráža poslancov zo Smeru. Najhoršie na tom je, že pri svojej inteligenciii si ani nie je vedomý, resp., nedokáže si uvedomiť, že to, čo predvádza sú hrubé urážky oponentov.
teda tí novinári a novinárky na tej tlačovke svojími neskutočne detsky primitívnymi otázkami pôsobili ako hrdina Dostojevského románu
Veď sám Fico nazval toho prezidenta buz, čo je horšie.
Ako môžeš taký blud písať, keď so ten výrok nepočul na vlastné uši. Je to z agentúry JPP, teda jedna pani Plaváková / z PS/povedala
v slovenských pomeroch je Šimečka progres, ale späť
ja som bruchomluvec, to preto
údajne neuplynie veľa času ako sa v tejto americkej kapitalistickej demokracii dožijeme aj svetovej vojny
údajne neuplynie veľa času ako sa v tejto americkej kapitalistickej demokracii dožijeme aj svetovej vojny
údajne neuplynie veľa času ako sa v tejto americkej kapitalistickej demokracii dožijeme aj svetovej vojny
údajne neuplynie veľa času ako sa v tejto americkej kapitalistickej demokracii dožijeme aj svetovej vojny
Odporúčame