musíš prepáčiť, ale s totálnym hlupáčikmi nedebatuje, preštuduj so niekde čo je rétorika a čo je napísané. Zrejme tvoja chodila iteliánsky iškolába, tak nevela ty lóvensky text prečítať
musíš prepáčiť, ale s totálnym hlupáčikmi nedebatuje, preštuduj so niekde čo je rétorika a čo je napísané. Zrejme tvoja chodila iteliánsky iškolába, tak nevela ty lóvensky text prečítať
tá progresívna tuposť skutočne nemá hraníc
ja som ruský hockeyista, hrajúci v NHL s americkou hockeykou
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++
ale nič sa nedeje. V pondekok už bude Šimečka doma z Kyjeva. už od pondelka pôjde plyn. Zámerne používam rétoriku Šimečku, opozícia a novinárov
svätá prostota, práveže vnímam, nekritizujem Gašpara, ale autora článku, blafára, ktorý blafuje a zavíádza
toto nás čaká v EÚ
nadpis zámerne , novinársky hlúpo zavádza, tie slová ako ich vyriekol Gašpar neplnia ten význam ako ho opisuje autoir v nadpise článku. Keď niekto uvažuje, že sa situácia tak vyostruje, že sa treba občanov a spoločnsoť pripraviť na vojnu, tak to v rétorike autora znamená , že pripúšťa, že bude vojna? Sotva?
zrejme najviac zlýhali sudcovia pri jeho predošlých násilných trestných činoch
zaznel to hlas zdravého rozumu, nezaťažený ideologickým kaviarenským zmagorením
s Banderom sa Ukrajina nemá čím chváliť. Ešte v 1963 som ležal na izbe v nemocnici s jedným bývalým príslušníkom VB , už na dôchodku, ktorý bol odoslaný po vojne na východné Slovensko , keď tadiaľ prechádzali banderovci z Ukrajiny na západ. Boli ti neuveriteľné príbehy o tom, ako banderovci neľútostne vraždili Slovákov, kadiaľ prechádzali
nakoľko Slovensku v Maďarsku žiadnu slávu neurobil, to znamená, že bol v prezidentskom paláci ako progresívne, protekčné dieťa neprávom
odporúčam autorovi článku , nech si dobre zistí na ktorom to mieste skončil študent Omaník na olympiáde v Maďarsku, lebo takto pôsobí ako primitívny propagandista, cigáň , klamár a podvodník.
kľudne by tam mohli zostať a požiadať o azyl, Slovensko by neutrpelo žiadno stratu, skôr by získalo
keď sa vrátia z Kyjeva sa ich spýtame ako sa Šimečka spýtal Fica, či už tečie plyn
vieš vôbec vysvetliť význam slova imperiálny, ked´ ho píšeš? Domnievam sa, že nie
ale je dobre hlupákom na Zemi, ked´hlúposť nebolí
tak sa Šimečka oháňal, že keď bol Fico v Moskve, či už nám tečie plyn. Ked´ sa vráti Šimečka z Kyjeva, tiež sa ho spýtame,či už tečie plyn
ale 500 milionov zaplatíme navyše za tranzit + za dovoz loďou do Nemecka z Ruska
teraz tam má Jančkárová na STVR 24 v debata vraj odborníka na zahraničné vzťahy za progresívne Slovensko Bátora a tento " odborník na všetko" za Progresívne Slovensko obvinil Rusko z toho, že k nám neprúdi plyn, že Rusko nedoržiava zmluvy. tak nie Ukrjaina ho nechce púšťať, ale Rusi nechcú.
Odporúčame