to by som ti tu potom mohol spomenúť stredovek a upaľovanie čarodejníc
to by som ti tu potom mohol spomenúť stredovek a upaľovanie čarodejníc
už len treba dúfať, že sa koalícia dohcdne a pozitívna zmeny sa uzákonia a realizujú
v spoločnosti, kde nie je morálka,kde je doslova naruby, resp. ľudovo povedané hore nohami obrátená hierarchia hodnôt a takouto spoločnosťou je aj kapitalistická demokracia, preto v takej spoločnosti bujnie mimo iných z ľudského a morálneho hľadiska množstvo negatívnych javov
Slovensko a jeho umelecké bohatstvo nie je len Špania dolina, umenie má veľmi široký záber a tu sa má Slovensko čím pochváliť, nejaká ministerka , taká či onaká na to nemá vplyv
autor sa správa a vyjadruje nie ako znalec slovenského umenia, ale ako politolog, ideogický propagandista progresívny neznalec umenia
ale písalo, veľmi dobre si pamätám ako redaktor československej televízie prišiel na miesto, kde bol upálený Palach a pri pietne spomienky, ked´ tam ľudia kládli sviečky,ako hovoril s jednou paňou, ktorá ratovala Palacha, ked´ horel a vykrikoval " ja nechcem zomrieť, ja nechcem zomrieť", ale vzhľadom ne veľké popáleniny už mu nebolo množné pomôcť
ak si zoberieme progresívnu rétoriku, všetko začína najskôr nejakými nevinnými drobnosťami. Preto ak budeme hodnotiť študenta, ktorý nepodal ruku prezidentovi, že to len demokraticky vyjadril svoj názor, tak tento čin je len vyššie štádium demokracie, kde tiež študent demokraticky vyjadril svoj názor, čo nie je správne a preto už v zárodkoch by mala verejnosť, najmä médiá a pedagógovia formovať mladých ľudí, ale nie na šimečkárský a grohlingársky či matovičovský spôsob.
budúci Švejkovia v akcii
to už je medzinárodná drzosť, prejav hlupáctva
nech si študentíci nevedomí a polovedomí píšu Fialovi a Pavlovi, majú to doma
aj my tu už máme americké školy, už sa nematuruje z matematiky ako z povinného predmetu, najlepšie to poznať na novinároch
šák to už budeme mať tú umelú inteligenciu, budeme si všetko sami robiť ručne aj muži aj ženy
údajne sa hovorívo svete , že Amíci sú najhlupší národ vo svete
to bolo tanky T 72, ktoré sú na dnešnú dobu stále moderné, dokonca modernejšie, priechodnejšie terénom, ťažšie zasiahuteľný ,je nižši o 30 cm a ľahši o 20t ako Leopard nehovoriac o tom, že T 72 má osádku 3 mužov, automatické nabíjanie a Leopard 4 mužov a ručné nabíjaniei
zrejme to Biden vyčital z toho progresívneho šľabikára, lebo v ňom sú len samé múdrosti
my si kúpime Orbana , aby hral za nás hockey, lebo je najlepší hockeyista
to asi preto predvídavo Naď všetky tanky aj transportéry odovzdal Ukrajine, aby boli v tej VZ
Pat a Mat boli najlepší americkí demokratickí politici
to preto takto káže, že mu neukázali, kde má pravú ruku a kde ľavú
Odporúčame