Zelenský nemôže prežiť, že všetci európskí politici sa mu prišli na kolenách pokoriť, akurát Fico ukázal vystretý chrbát
Zelenský nemôže prežiť, že všetci európskí politici sa mu prišli na kolenách pokoriť, akurát Fico ukázal vystretý chrbát
tretí pilier nie je dôchodok, je to prilepšenie navyše
a to v TATRE dostávali ľudia družstevné byty zadarmo, akurát musel podpísať, že nedá 10 rokov výpoveď, Ja som si radšej zobral 35 tisíc na stavbu domu. Deťom študujúcim na VŠ zamestnancov TATRY, posledné dva roky dostávali štipendiá. Ak mal priemer do 1,5 tak 500 Kčs mesačne inak 200Kčs mesačne, len musel podpísať, že nastúpi do fabriky a odpracuje 5 rokov
vieš koľko mám metálov KGB aj ŠTB, môžeš s nimi vyložiť celú obyvačku
ficovmiloník, ty fakt za to nemôžeš, že si sprostý
keď som pracoval v Okresnom priemyselnom podniku v Čadci , ZV ROH organizoval každý rok dovolenky pre svojich zamestnancov k moru do Bulharska alebo Rumunska vlakom. Úplne zadarmo. Kto išiel svojim autom dostal peniaze na cestu . ke´d som pracoval v TATRE v Čadci, tak ZV ROH organizoval dovolenky k moru do Juhoslávia a vrámci výmennej rekreácia s družobným závodom. *Oni k nám zasa chodievali v zime lyžovať na Raču do nášho zariadenia
no takých lotrov ako ty by som nahlásil určite až do Brusleu ako správny progresívec
neklam, keď som pracoval v Okresnom priemyselnom podniku v Čadci , ZV ROH organizoval každý rok dovolenky pre svojich zamestnancov k moru do Bulharska alebo Rumunska vlakom. Úplne zadarmo. Kto išiel svojim autom dostal peniaze na cestu . ke´d som pracoval v TATRE v Čadci, tak ZV ROH organizoval dovolenky k moru do Juhoslávia a vrámci výmennej rekreácia s družobným závodom. *Oni k nám zasa chodievali v zime lyžovať na Raču do nášho zariadenia
to pracovnoprávne prostredie a pracovné vzťahy to sa nedá porovnať, dnes to je skôr o šikanovaní ľudí oproti vzťahom za socializmu. To by bola debata na celú knihu, vtedy neexistovala práca na dohodu ako dnes. Dnes berú všetko "dohodárov", ktorí nemajú z toho pracovnoprávneho vzťahu národ na dovolenku, na teplú stravu., na nápoj denne, takisto pracujúci ako robotníci, že pracujú na živnosť / ako dopadli robotníci pri Kurimanoch a sami sú vinní, lebo pracovali na živnosť/. A nie sú to len pracovnoprávne vzťahy, zdravotníctvo sa porovnať so socializmom nedá, hotová katastrofa, sociálna oblasť , vtedy mal každý národ každé dva roky na kúpeľnú liečbu, dnes len za svoje, týždenné, mesačne lístky dopravou do práce temer zadarmo, také drobnosti, v žel. staniciach v strede miest bývali lavičky, kde si mohli ľudia sadnúť, železničné stanice bývalú vykúrené, dnes to všetko kvôli bezdomovcom padli, aj teplo aj lavičky. Dala by sa z toho napísať kniha
ano stále pracujem, ale to pracovnoprávne prostredie a pracovné vzťahy to sa nedá porovnať, dnes to je skôr o šikanovaní ľudí oproti vzťahom za socializmu. To by bola debata na celú knihu, vtedy neexistovala práca na dohodu ako dnes. Dnes berú všetko "dohodárov", ktorí nemajú z toho pracovnoprávneho vzťahu národ na dovolenku, na teplú stravu., na nápoj denne, takisto pracujúci ako robotníci, že pracujú na živnosť / ako dopadli robotníci pri Kurimanoch a sami sú vinní, lebo pracovali na živnosť/. A nie sú to len pracovnoprávne vzťahy, zdravotníctvo sa porovnať so socializmom nedá, hotová katastrofa, sociálna oblasť , vtedy mal každý národ každé dva roky na kúpeľnú liečbu, dnes len za svoje, týždenné, mesačne lístky dopravou do práce temer zadarmo, také drobnosti, v žel. staniciach v strede miest bývali lavičky, kde si mohli ľudia sadnúť, železničné stanice bývalú vykúrené, dnes to všetko kvôli bezdomovcom padli, aj teplo aj lavičky. Dala by sa z toho napísať kniha
pádom socializmu a 30 rokov trvania demokracie dá sa povedať, že sa veľmi zhoršila kvalita nášho bežného, každodenného života, ktorú si normálne ľudia v zhone za svojim dennými starosťami a potrebami ani nepostrehli, resp. si nestihli uvedomiť. K tomu ešte pracovne činní ľudia nežili, resp. nepracovali v socializme, tak si tieto nedostatky ani neuvedomujú
pádom socializmu a 30 rokov trvania demokracie dá sa povedať, že sa veľmi zhoršila kvalita nášho bežného, každodenného života, ktorú si normálne ľudia v zhone za svojim dennými starosťami a potrebami ani nepostrehli, resp. si nestihli uvedomiť. K tomu ešte pracovne činní ľudia nežili, resp. nepracovali v socializme, tak si tieto nedostatky ani neuvedomujú
pádom socializmu a 30 rokov trvania demokracie dá sa povedať, že sa veľmi zhoršila kvalita nášho bežného, každodenného života, ktorú si normálne ľudia v zhone za svojim dennými starosťami a potrebami ani nepostrehli, resp. si nestihli uvedomiť. K tomu ešte pracovne činní ľudia nežili, resp. nepracovali v socializme, tak si tieto nedostatky ani neuvedomujú
pádom socializmu a 30 rokov trvania demokracie dá sa povedať, že sa veľmi zhoršila kvalita nášho bežného, každodenného života, ktorú si normálne ľudia v zhone za svojim dennými starosťami a potrebami ani nepostrehli, resp. si nestihli uvedomiť. K tomu ešte pracovne činní ľudia nežili, resp. neprcovlai v socializme, tak si tieto nedostatky ani neuvedomujú
pádom socializmu a 30 rokov trvania demokracie dá sa povedať, že sa veľmi zhoršila kvalita nášho bežného, každodenného života, ktorú si normálne ľudia v zhone za svojim dennými starosťami a potrebami ani nepostrehli, resp. si nestihli uvedomiť. K tomu ešte pracovne činní ľudia nežili, resp. neprcovlai v socializme, tak si tieto nedostatky ani neuvedomujú
pádom socializmu a 30 rokov trvania demokracie dá sa povedať, že sa veľmi zhoršila kvalita nášho bežného, každodenného života, ktorú si normálne ľudia v zhone za svojim dennými starosťami a potrebami ani nepostrehli, resp. si nestihli uvedomiť. K tomu ešte pracovne činní ľudia nežili, resp. neprcovlai v socializme, tak si tieto nedostatky ani neuvedomujú
skôr ten kolaps je zapríčinený totálnou neschopnosťou a hlúposťou európskych politikov, ktorí svoju neschopnosť pomenovali energetickou krízou
príčinou inflácie je totálna neschopnosť, zadubenosť a hlúposť európsky&ch politikov, ktorú nazvali energetickou krízou
Šimečka je nevzdelaný, neschopný hlupák a dokonca certifikovaný
Ukrajina pre Európu predstavuje to, čo USA pre svet- vojnu., vojnu a vojnu
Odporúčame