Pane Bože odpusť im, lebo nevedia čo činia, keď nemajú do čoho pichnúť, tak pichajú do hymny
Pane Bože odpusť im, lebo nevedia čo činia, keď nemajú do čoho pichnúť, tak pichajú do hymny
to je hlúposť najvyššieho stupňa, že všetci, len šimečkári, grohlingári a novinári
vyzerá to, ako keby opozícia mala pripraveného Cintulu č. 2 a ten nemohol splniť objednávku , lebo nevie kde Fico je
príslušné štátne orgány premiér informoval kam ide a novinárov a opozíciu ani novinárov po tom nie je nič. Veď ani progresívci kedˇ išli robiť udavačov do Brusalu neohlásili, že idú udávať
ale ty si skutočne drzý heislick, nediskutuješ, len urážaš diskutérov
je nervózny, lebo zasadnutie ľudového tribunálu, na ktorom ho budú súdiť sa blíži
ale veď to je tá demokracia, ktorú ste v novembri všetci disidenti chceli, nič viac, nič menej.
páni z bratislavských panelákov ešte nepociťujú čo je to chlad a zima, ale tak o rok dva, už pocítia aj oni
ale tá extrémna
veď ten kolaps západu už nastal nám, už ho pociťujeme všetci. Čo vy v Bratislave, páni z paneláku viete o tom, ako sa žije na Slovensku
celý ten článok od prvého do posledného písmena je hodný kláštorného ekonoma z kláštora piaristiek v časoch raného feudalizmu
to už väčší ekonomický primitivizmus nebolo možné napísať. Tak nezamestnanosť nespôsobia drahé energie a rušenie podnikov v dôsledku toho, ala údajne zavedenie dane z finančných transakcií. Takýchto kvázi odborníkov na ekonomiku poslať do kapusty, dláviť ju do sudov
vždy lepšie ako mihálová valorizácia 1,89 Eur, poprípade i matovičova 4 Eur
poľská politika speje k tomu, aby prezidentské aj parlamentné voľby vyhrala pravica
ak zlacnejú hypotéky, je to vždy dôsledok toho, že ľudia nemajú peniaze na bývanie
a Leyenová s tým svojim ansámblom nás privedú do veľkej biedy , chladu a hladu
rast nezamestnanosti bude extrémne narastať, lebo sme " vybabrali s Putinom"
a samozrejme zelený mužíček
po nástupe Trumpa to najviac pocíti naša opozícia, už nebude ako bolo
'Veľký zárez' pre Slovensko: Bratislava sa vraj chystá hostiť Donalda Trumpa
opäť nejaký nekompletne nedovzdelaný novinár exceluje svojím blafom
Odporúčame