Ukrajina pre Európu predstavuje to, čo USA pre svet- vojnu., vojnu a vojnu
Ukrajina pre Európu predstavuje to, čo USA pre svet- vojnu., vojnu a vojnu
Fica možno kritizovať a zhadzovať, preto tu tvoj príspevok nechali, ale ostatné pre americkú slobodu slova zmazali
je detinsky naivné a dokonca drzé zaujímať sa o to, kde je premiér na dovolenke. Určite tam, kde nie sú progresívní cintulovci
autor tak to píše, ako keby budúce voľby o tri roky mal vyhrať Šimečka a vládnuť
tie potravinárske výrobky boli pred Vianocami niekoľkonásobne drahšie aj Nemecku, Rakúsku a Česku,Bude to zrejme celosvetový problém. Energetická kríza / hlúposť európskych politikov/ je sviňa
sotva ceny výrazne klesnú, ked´ výrobcovia potravín od prvovýroby až po hotové výrobky platia 4 x drahšiu elekrickú energiu ako v roku 2020 a podobne aj plyn
1. za totálne a diletantské nezvládnutie kovidu na Slovensko môže oľajno vláda
2. za to, že k nám začali nekontrolovane prúdiť migranti môže tiež neschopná oľajno vláda
3. za neúspešnú stratégiu voči Rusku a Ukrajine môže tiež neschopná oľajno vláda
4. Ak nebudeme mať múdrych, svojprávnych a rozumných vlastných politikov Trump nám žiadne impulzy nevyšle
5. to globálna otepľovanie a ekonomický úpadok celej Európy to je "maslo" bruselského neschopného manažovanie EÚ
6. za rozbrakovanie vnútornej ekonomiky a erárnej kasy Slovenska môže opäť oľajno vláda
najhoršie na tom všetkom je, že hrubú a totálnu neschopnosť európskych lídrov a politikov vôbec sme nazvali energetickou krízou
6. za rozbrakovanie vnútornej ekonomiky a erárnej kasy Slovenska môže opäť oľajno vláda
autor len pomenováva sled udadlosti, ale:
1. za totálne a diletantské nezvládnutie kovidu na Slovensko môže oľajno vláda
2. za to, že k nám začali nekontrolovane prúdiť migranti môže tiež neschopná oľajno vláda
3. za neúspešnú stratégiu voči Rusku a Ukrajine môže tiež neschopná oľajno vláda
4. Ak nebudeme mať múdrych, svojprávnych a rozumných vlastných politikov Trump nám žiadne impulzy nevyšle
5. to globálna otepľovanie a ekonomický úpadok celej Európy to je "maslo" bruselského neschopného manažovanie EÚ
koaličné šíky boli rozbité a dezorientované. Pomaly ale isto sa zorientujú, postavia sa jednotne do šíkov a budú odolávať výpadom opozície tak, aby sa drobní Slováci mali čo najlepšie
zelený chce vojnu, lebo ak zavládne mier už nebude prezident a Putin prezident bude
opoziční vybliakávači nemajú o čom bliakať, tak vybliakávajú o hymne a Ficovi
Odporúčame