to by predsa nebolo demokratické
to by predsa nebolo demokratické
a čomu akože majú tie ostatné krajiny povoliť?
ja ti odpoviem po japonsky: čumsem čumtam ping pong
svätá prostota, že vraj Poľsko zarobí namiesto Slovenska 220 milionov. kto kedy tie stovky milionov na Slovensku videl?
čo má s tým prezident? Rozhodnutie Hirmana bolo v súlade so zákonom, napriek tomu, že bolo namierené proti slovenský podnikateľom a občanom
svätá prostota. A čo má spoločné minister s lekármi z AGELU, Penty či VUC? Ak daúj výpovede štátu chýbať nebudú
na Ukrajinu priamo nie, ale štátom navôkol nás
AB, väčšiu primitívnosť si napísať nemohol. Do Budapešti zvolal jednanie americký prezident a ten trval na likvidáciu jadrových a strategických zbraní z Ukrajiny
to vieš zelený mužíček, Amíci sa na teba zvysoka vykašľú, oni potrebujú akurát aby si za nich s Ukrajincami bojoval nezmyslený boj proti Rusku
verím, že už sa Amíkom v Gruzínsku nepodarí zinscenovať a zafinancovať majdan
Fico mal dohodnuté s premiérom Šmyhaľom, že pustí Ukrajina plyn, ak pri vstupe na Ukrajinu nebude patriť Rusku ale niekomu inému
zrejme považuješ za väčšinu Slovákov tých 30 tisíc bratislavských progresívcov v uliciach
najväčším problémom pre Ukrajinu je persóna samozvaného zeleného fuhrera, ktorý robí prieky. Ved Fico mal dohodnuté s premiérom Šmyhaľom, že pustí Ukrajina plyn, ak pri vstupe na Ukrajinu nebude patriť Rusku ale niekomu inému
keď vstúpili ruské vojská do Donbasu v roku 2022, tak Donbas bol rozbombardovaný, zničený , došlo ku genocíde, deti bolo vyvezené do Ruska z bezpečnostných dôvodov a prišla ruská armádu a tomuto všetkému urobila STOP
keď pán generál majú rozum a názory hodné frajtra
môžem ti požičať knihy, Dejiny umenia, všetkých 12 dielov a tam si môžeš o Monetovi všetko prečítať. Dokonca som videl jeho obrazy v Národnej galérii v Prahe
zelený mužíček je zadubený., má zahmlený mozok, ale čo možno očakávať od cirkusáka? Vraj ka budeme bvrať plyna ropu budeme financovať Putinovi vojnu, ale že ten istý ruský plyn aj tá istá ruská ropa prúdi do celej Európy inými kanálmi,najmä americkými, to mu nevadí, či ja taký sprostý alebo taký vychcaný chytrák.
teraz sa len ukáže, či bruselskí papundekľoví papaláši skutočne chránia záujmy štátov a občanov Eú alebo sú im prednejšie vlastné korytá a nenásytné všrecká
vie si vôbec niekto predstaviť, že by takýto egoistický lotor, samozvaný fuhrer bol členom EÚ?
Odporúčame