to je neslýchané, aby si takýto banderovec nárokoval nejaké prednostné vlastné egoistické práva pred právami platných členov EÚ aj ekonomických záujmov väčšiny krajín EÚ
to je neslýchané, aby si takýto banderovec nárokoval nejaké prednostné vlastné egoistické práva pred právami platných členov EÚ aj ekonomických záujmov väčšiny krajín EÚ
kto mi tu prvý nadal do kok... za môj príspevok bol vtedajší šefredaktor Pravdy Erik Potocký
ešte pred takými 14 , 15 rokmi sa tu na Pravda krásne diskutovalo, diskusia mala vysokú úroveň, neboli tu žiadní vyrývači, ani pokrytci ako je to teraz. Nikto nikoho neurážal a diskusie boli skutočne diskusiou. Ale zrejme je to obraz celej spoločnosti, nevynímajúc ani médiá. Pitom médiá a novinári majú na tomto stave najväčší podiel, že je celá spoločnosť rozpoltená. Veď ak si zoberieme samotný denník Pravda, asi do roku 2006 , 2007 mal najvyššiu úroveň na Slovensku. Potom upadol do majnstrimáckeho priemeru alebo skôr na majnstrimácke dno
tank Leopar vážiaci 56 ton, ťažko pohyblivý v teréne , osádka 4 mužov, jeden muž ručný nabíjač, nemôže mať nikdy šancu proti T 72, ktorý váži 36ton, je o 30cm nižší a má osádku 3 mužov a automatické nabíjanie
všetká česť tvojmu charakteru, cti, inteligencii a kultivovanému verbálnemu prejavu. Ale mal by si vrátiť ten metál, ktorý si dostal za verné služby a stráženie KSČ
ešte budúci biely otec z Uošingtnu nepovedal zelenému, vrchný, prchni a z toho má zelený škvrkanie v bruchu
stabilita spočíva v tom, že z toho ryžuje Amerika a Európa chudobnie a o tom to je
to nám kto kompenzuje? Jedina stará Blašková, že si menej vypije v krčme
ano zachráni nás, ale dovozom ruského plynu a ropy na amerických lodiach a 4 krát tak drahý
z mierotvorcu nemôže byť charakterový krivák, ale z bruselských udavačom ano a všetci
zrejme si stále myslí, že je ten pán sveta a že môže všetko, šašo jeden
to si viem veľmi živo predstaviť, ak Fico stopne Ukrajine plyn , elektrinu, benzín, ropu, ako budú naší progresívní udavači udávať v Bruseli a žiadať potrestať Slovensko
čo predstavuje Šimečka pre Slovensko sme už zažili. STOP americkým agentom
trochu chýba rozum tomu pudlíkovi. Ved´ Smer aj Hlas mali spoločný program pred voľbami, nič sa na tom nezmenilo ani po voľbách
tak to teraz budeme mať dlhší deň alebo noc?
to budú v Bruseli radi, keď im ich najlepší kamarát, fašista, banderovec, zelený mužíček napíše sťažnosť na Fica
a opäť kapitalizmus, za socializmu psíčkovaia aj mačičky mali pokojného Silvestra
to budú progresivní udavači v Bruseli vybliakávať o porušení ústavy a dokonca aj zákonov Mliečnej dráhy a pracovať na plné obrátky so svojimi klamstvami a preto z Bruseli budú chodiť démarše
možno tak od marca či apríla začnú vymetať ten progresívny chliev v STVR
Odporúčame