inak tá hymna vyznie ak ju bude hrať vojenská dychová kapela pri nejakej štátnej vávšteve
inak tá hymna vyznie ak ju bude hrať vojenská dychová kapela pri nejakej štátnej vávšteve
prečo berie autor za vzor dokonalosti názor nejakého českého pochybného " šumaře", ktorý poriadne nevie ani ako vyzerajú štátne symboly Slovenska?
ani autorka článku , ani pán politolog Štefančík nemusia mať obavy, že sa vláda rozpadne a že budú predčasné voľby. Ich obavy sú úplne zbytočné. Vláda pekne dovládne celé štyri roky
cha, cha, cha, zasmiali sa zbrojnoši a išli sa vykakať
a druhá katastrofa, ktorá nás postihne tento rok po zavretí ventilov na Ukrajine je poľské fašistickoamerické predsedníctvo EÚ.
Amíci už sa nemôžu dočkať až nám budú dovážať ruský plyn a ropu ale 4 x tak drahý
zelený mužíček je samovhha, neuvedomujúci si., že si píluje konár na ktorom sedí
cha, cha, cha, cha, zasmiali sa zbrojnoši a išli sa vycikať
tí progresívní balamutkovia si vo svojích progresívnych hlavách ani nie sú schopní si uvedomiť čo to o také štyri roky prinesie, akú budú sekundárne dopady, zvýšená nezamestnanosť, zvýšené náklady na život každodenný, či energie, teplo., strava ,oblečenie, obutie nedostupné bývanie atď, atď. Ani netušia, že o štyri roky to, čo dnes stojí 1 tisíc EUR mesačne na živobytí bude stáť 1 800 EUr, možno až dvatisíc, ale príjmy sa nezvýšia, nebude z čoho
a bude už len horšie a horšie, keď nám Ukrajina nepovolila dodávky plynu. Zboh blahobyt, zbohom slušný život pre väčšinu obyvateľov Slovenska
ty si skutočne sprostý, detsky naivná otázka , na úrovni malého Jožinka z V.B., každý má iné povinnosti a kompetencie. Saková jednala z Gazpromom a Fico s Putinom
bude Ukrajina v EÚ , ale až keď povolí tranzit plynu a ropu na Slovensko a do Maďarska a Rakúska
bude Ukrajina v EÚ , až keď povolí tranzit plynu a ropu na Slovensko a do Maďarska a Rakúska
sváčko, preboha kde to žiješ? Zrejme potom ani netušíš, že Fico mal stretnutie aj telefonáty s premiérom Ukrajiny Šmyhaľom, ktorý mu sľúbil, že mu povolí tranztil plynu ako povolili tranzit ropy Nemcom z Ruska, ak ten plyn pri vstupe na Ukrjaimnu z Ruska nebude ruský
blbeček aké predpovede o mrznutí v tých rokoch? Kde to žiješ a čo máš v hlave?
tá vojna USA a Ruskom Európu draho výjde
Ťažba a spracovanie bridlicového plynu, je pre životné prostredie vo svete niekoľkonásobne väčšia záťaž ako elektrárne na uhlie, resp, elektronicky odpad
tí progresívní balamutkovia si vo svojích progresívnych hlavách ani nie sú schopní si uvedomiť čo to o také štyri roky prinesie, akú budú sekundárne dopady, zvýšená nezamestnanosť, zvýšené náklady na život každodenný, či energie, teplo., strava ,oblečenie, obutie nedostupné bývanie atď, atď. Ani netušia, že o štyri roky to, čo dnes stojí 1 tisíc EUR mesačne na živobytí bude stáť 1 800 EUr, možno až dvatisíc, ale príjmy sa nezvýšia, nebude z čoho
vydrž do roku 2026, potom budeme mrznúť, potom bude opäť progresívne a enviromentálne živly drgoliť o tom, ako je zdravé mrznúť a otužovať sa
ked´ odstrihnúť sa od ruských energetických zdrojov nie je problém. problém je, že nízkopríjmové skupiny obyvateľov Slovenska to privedie do obrovskej biedy a chudoby a nielen na Slovensku, ale vo väčšine Európy. Akurát biely otec z Uošingntu si zo toho bude mädliť spokojne ruky . Amerika na tom zarobí. Niečo podobné ako cez II. svetovú vojnu a po nej. nastáva ekonomické vojnové a povojnové repeté pre Ameriku
Odporúčame