niet sa či diviť. Socializmus vystriedal neľudský, zvlčilý kapitalizmus
niet sa či diviť. Socializmus vystriedal neľudský, zvlčilý kapitalizmus
to je pracovnoprávne fópa. Ako môžu podpisovať dodatky, k zmluvám, keď sú vo výpovednej lehote. Tak buď platí Zákonník práce a príslušné zákony a vyhlášky k nemu alebo v zdravotníctve nie.
po takomto prieskume sa aspoň pudlík nebude cítiť premiérom ako sa už ním cítil pred voľbami
zrejme sa Gruzínci ešte zopár ráz vyspia a majú majdan na krku, to je taká americká špecialita
raz darmo, tá Amerika má silu aj veľa dolárov a kto má silu a doláre má aj víťazné voľby po celom svete
poprípade zruší referendum ako u nás v dialektickej jednote s Čaputovou
cha, cha, cha., cha, cha zasmiali sa zbrojnošia išli sa to.....
Zelenský nemôže v žiadnom prípade súhlasiť s ukončením vojny a mierom lebo:
- nebude ukrajinským preziodentom
- nebude si môcť "odlievať" na svoje súkromné účty v zahraničí z dolárovej a eurovej pomoci, ktorú dostáva Ukrajina
- Ukrajina prestane byť banderovsko-fašistickým štátom a zavládne tam demokracia a budú demokraické voľby
- hrozí riziko, že od bude súdiť Ukrajinský ľudový tribunál ako vojnového zločinca
treba vydržať, až nastúpi do úradu Trump. Putin s tým súhlasí, aby sa jednalo o končení vojny na Ukrajine a zrejme bude tomu ústretový aj Trump
proti stretnutiu Trumpa a Putina v Bratislave bude na život a na smrť bojovať zelený mužíček, lebo ak končí vojne na Ukrajine bude to jeho neslávny koniec
ale je, aký tam používali toaletný papier, akej značky a to je podľa progresívcov a oľajnákov závažné obvinenie
ktovie čo opäť proti Ficovi vymyslia bruselskí progresívni udavači pri jeho očierňovaní v Bruseli
a "svetoví" politici unterwassermani Fiala a Pavel by to neprežili, by uzatvorili všetky prechody so Slovenskom
tú hanbu z neschopnosti , ak by sa to Ficovi podarilo jednanie v Bratislave by Leyenová s celým tým svojím nefachčenkoansámblom sotva zvládla a zaviedli by proti Slovensku zo žiarlivosti sankcie
väčšina cestujúcich v tom lietadle boli Rusi, tak preto ich Rusi zostrelili, trochu divná logika
redaktor na TA 3 teraz v správach
fašistický vrah, teraz to práve hlásili na TA 3
možno to bol šimečkov palec, ktorý mal Fico v bruchu
Odporúčame