to netvrdím, vtedy budeš najsvätejší anjel strážny, ktorý ale nevie čítať ani písať, ani rozpoznať špinavého človeka od charakterného
to netvrdím, vtedy budeš najsvätejší anjel strážny, ktorý ale nevie čítať ani písať, ani rozpoznať špinavého človeka od charakterného
prehovoril ten najmúdrejší z tých najmúdrejších hlupákov Slovenska
panebože koľko len je na Slovensku tých rozumu zbavených primitívov a potom sa čudujme, že sa nám tu dostanú vládnuť matoviči a šimečkári
preboha kde len tento človek mohol zohnať také silné drogy, že teraz je z ních namol
si sa naučil tri cudzie slová a tie neustále opakuješ ako primitív v každom príspevku už minimálne mesiac
súčasná vláda akurát zastavila pás na výrobu zločincov a kriminálnikov vyškolených na kajúcnikov čurillákmi a lipšicmi pod vedením svojho fašistického fuhrera z Trnavy
vláda je "plná korupčníkov", ale nie pre porušenie zákona ale pre iniciatívnych blbcov čurillákov, lipšicov a vyškolených zločincov na kajúcnikov
aké by to bolo, aby americkí agenti hodnotili ficovládu kladne
autor zrejme žije dnes, neuvažuje nad tým, že aj zajtra aj pozajtra bude deň a Slovensko musí žiť zajtra aj pozajtra, čo má na pamäti Fico a podľa toho koná
by si sa divil, ale má a veľa, lenže nevieš vzhľadom k tvojej inteligencii pochopiť pointu toho, čo píšem, všetko je to o ľudských vzťahoch, šťastí , spokojnosti , bytí a žití všetkých občanov, celej spoločnosti
a takú majú aj vojnovú doktrínu a z nej vyplývajúcu výzbroj armády USA , doktrínu svetového žandára
za každým vojnovým konfliktom kdekoľvek vo svete po II. svetovej vojne sú USA - svetový žandár
MUDr. Visolajský je síce lekár, všetka česť, ale právne vedomie má na úrovni malého Jožinka z V.B. a preto so počína ako samozvaný odorársky diletant. Visolajského dohovor s ministrom Šaškom nie je platný a záväzný pre vedenie súkromných nemocníc, nemocníc v správe samosprávnych krajov, či ných neštátnych nemocníc. Je platný len v štátnych nemocniciach
MUDr. Visolajský je síce lekár, všetka česť, ale právne vedomie má na úrovni malého Jožinka z V.B. a preto so počína ako samozvaný odorársky diletant. Visolajského dohovor s ministrom Šaškom nie je platný a záväzný pre vedenie súkromných nemocníc, nemocníc v správe samosprávnych krajov, či ných neštátnych nemocníc. Je platný len v štátnych nemocniciach
to sotva, v r. 2011 to bol MUDr. Kollár
úbohé,prízemne primitívne, nekonkrétne, bez konkrétnych faktov, poprípade číselných údajov, len všeobecné taľafatkové nadávky na Fica, od leboficovcov, svedčiace o nízkej vedomostnej, verbálnej, kultivovanej úrovni jej pisateľov
Paľko super. Srší z toho zdravý rozum, štátnická múdrosť
ja sa domnievam, že Putin je prístupný jednaniam o ukončení vojny, v tomto smere je chyba skôr u Zelenského, ktorý akékoľvek jednanie odmieta. Zdravý rozum hovorí, že ten kto chce jednať a vyhnúť sa vojne musí rešpektovať súčasný Status Quo
možno je to dôsledok nášho života každodenného v spoločenskom zriadení, zvanom kapitalizmus, lebo má pocit že sa nejedná len o slová, ale všetky možné prejavy spoločenských javov ako takých vo všetkých sférach života s prevrátením hierarchie hodnôt
ak sa to tak vlastne zoberie, nízka životná úroveň, slabé sociálne istoty, nekvalitný z hľadiska zárobkov trh práce, teda všetky profesie nemôžu vyžiť z príjmu / mimo lekárov, ITčkárov a zopár iných profesii/ . Je to dôsledok trhového hospodárstva, čo nepoznal socializmus. preto tieto problémy, ostro vypuklé za kapitalizmu v socializme nik nepoznal. A k tomu štúdiu a tým skúškam. Absolventi technických univerzít tiež nemajú ľahké štúdium, možno ešte náročnejšie ako študenti medicíny, ale možnosti uplatnenia na trhu majú nie práve na želateľnej úrovni, a platové zaradenie ešte mizernejšie. Je to na dlhú debatu, na ococh stranách je veľa pre aj je veľa proti. Jediné spoločenské zriadenie, ktoré prináša ľuďom spokojnosť, radosť zo života, sociálne istoty ako sme mali možnosť sa v reále presvedčiť je socializmus.
Odporúčame