tiež si myslím, že to bol nejaký zblúdilý ukrajinský dron
tiež si myslím, že to bol nejaký zblúdilý ukrajinský dron
lietadlo sa odklonili od pôvodnej trasy vyše 200 kilometrov, kvôli ukrajinským dronom, ktoré ostreľovali Rusko
plavidlo pod vlajkou Cookových ostrovov patrí americkej spoločnosti, ktorá predáva ruskú ropu na západ
podľa toho ako to píšu v článku usudzujem, že vinníkom nehody bola 22 ročná vodička na nejakom drahom ťažkom aute, takže tí seniori nemali šancu
a vedel to aj Putin, keď letel z Berlína domov a v poslednej chvíli zmenil trasu letu nie cez Ukrajinu, ale cez Bielorusko, o čom samozrejme Ukrajinci nevedeli a ako naschvál sa im tam vmontoval malajzijský Boeing.
to bola iste špeciálna ruská raketa, ktorá tak šikovne vybuchla, že nepoškodila eroplán,len hlavný šrób mu povolila
to ti natrkala ukrajinská či americká propaganda ako s malajzijským lietadlom, že to boli Rusi. Preto Ukrajina nedovolila Malajzijcom sa zúčastniť na vyšetrovaní tragédie, ani Nemcom, ani Rusom. Dokonca odmietli zábery z ruského satelitu o príčinách havárie
na tie black outy s elektrinou pre veľkých vetroch si musíme zvykať, je to súčasť demokratických kapitalistických elektrizačných sústav. Za socializmu platila Taká technická norma, že každé mesto, obec, závod, mestská časť museli mať prívod z dvoch smerov, čo dnes neplatí. Ak vypadne jedna strana, druhá sa automaticky nezapne, lebo neexistuje, tak nastane tma a chlad
keď najväčší problém, že tie európske peniaze nemôže štát investovať tam, kde potrebuje, aby sme dobiehali západ. Ak nám dovolia z ních stavať verejné WC, rozhľadne, chrániť medvede a vlky a zadržiavať ich bezdôvodne resp. zdržiavať ich platbu bez skutočných dôvodov, len na základe progresívnych udavačov , sotva západ budeme dobiehať, skôr opak, budeme sa od neho vzďaľovať
už väčšie diletantstvo ako si teraz napísal nemožno napísať. Zober si jednotlivé vlády od roku 2000, koľko "zarobili" na privatizácii národného majetku a ako zanechali zadĺženú krajinu a budeš veľmi prekvapený, že vždy najlepšie hospodáril Fico
ešte nemala, až kedˇ faktúrovala a tých 19% DPH patrilo štátu nie firme
tak veru, už nebude ako bolo, mimo Bratislavy a okolia to bude len veľká bieda na Slovensku
veď ako ukazovali zábery lietadlo pamaly klesalo až dopadlo na zem a vybuchlo. nič nenasvedčovalo tomu, že by bolo zostrelené
ak ma osloví cintulovský vrah, tak nekomentujem
všetko čo je progresívne je Slovensku škodlivé, Čaputová, bruselskí udavači, Cintula, atď.
nevyšlo to s nahrávkou tak to chceli napraviť s atentátom
s tkaými ako ty nedebatujem, lebo patríš k tej menšine na Slovensku
zrejme patríš k tej menšine Slovákov
akurát, že tí na nahrávke sa nedopustili žiadneho porušenie zákona, ale Čaputová porušila ústavu a viackrát
verím tomu, že zverejnenie, tejto nezákonnej nahrávky v médiách bolo prejednané s vrchným / prchni/, ktorý ukazoval prstom, koho majú zatvoriť do basy. Možno preto čurilláci v dialektickej jednote s médiami počítali s politickou negramotnosťou verejnosti a preto zverejnili túto nezákonnú nahrávku. Akurát, že väčšina Slovákov nie je politicky a právne negramotná, pochopila, že to, čo bolo na nahrávke nie je nič nezákonné, preto u väčšiny Slovákov s tou nahrávkou neuspeli, len u menšiny
Odporúčame