upresním , pán Visolajský
prečo hneď diktátor, len preto, že nelezie Amerika do zadku?
tento pán je skutočný odborník na kultúru, má čo ku kultúre povedať, zrejme bo nútený ísť na WC do SNG alebo SND , keď ho to práve chytilo, tak je odborník
ale sú svedkovia, ktorí videli dona Danielita pred zabitím chodca na prechode popíjať vínečko
nič neodbornejšieho a celý spoločenský systém devastujúceho ako v rokoch 2020 - 2023 tu nikdy nebolo a ani už nikdy nebude, či sa to progresívcom , najmä bratislavskej kaviarni páči alebo nie
keď to isté robili matoviči, sulíci, kollári, to bolo všetko OK, to boli tí skutoční, praví odborníci
Aj Usama Bin Ládin, bol najskôr verný a oddaný spojenec USA v Afganistane, bojoval proti vojskám ZSSR a demokraticky zvolenej vláde Babraka Karmala a vidíme ako to dopadlo. Podobne to možno skončí aj s Džávlanom
keď tam bude vládnuť Al Kájda, krytá Amerikou, to bude ta pravá skutočná sloboda, ako v Iraku či Lýbii
ak je to také vážne s vysokou škodou, tak je to kriminál, jedine, že by sa dohodli ako pri Lipšicovi, že nepil a škodu uhradí sám
ale kdeže, to bol " náš" asistent progresívny, to len Danko nesmie piť, progresívci môžu úplne všetko
odobril zákonodarca , ale ešte za Dzurindu, Mikloša a Kaníka
nerozumiem tomu, prečo mi soudruzi z Pravdy vymazali príspevok, kde píšem, že úspech to bude až keď vyvezieme do Brazílie niekoľko desiatok húfnic Zuzana a zariadeni na výrobu elektriny. Čo sa komu na tých Zuzanách nepáči?
nech žijú progresívní primitívkovia. To sú peniaze, ktoré nesmú ísť na konsolidáciu, ale na armádu, inak príde z NATO pokuta
možno bude triumfálny jeho návrat, ak podpíšu zmluvu s Brazíliou na nákup niekoľko desiatok húfníc Zuzana
ty pri svojom mozgovom vybavení netušíš čo vlastne píšem
ty ani pri svojom mozgovom vybavení netušíš čo vlastne píšem
Odporúčame