mňa Kórea nazaujíma, mňa zaujíma Slovensko a tu sa niet čím chváliť, mimo demokratických volieb, kedy navolia hlupákov do parlamentov ako nášho tak i európskeho
mňa Kórea nazaujíma, mňa zaujíma Slovensko a tu sa niet čím chváliť, mimo demokratických volieb, kedy navolia hlupákov do parlamentov ako nášho tak i európskeho
ty si ukážkový vzor vzdelaného, inteligentného, kultivovane a konštruktívne sa vyjadrujúceho človeka s obrovským rozumovým potenciálom, typický to volič PS a SaS či Matoviča
katastrofou Slovenska je, že certifikovaný zločinec a podvodník môže byť prezidentom
uvidíme či v budúcich voľbách nebude Visolajský na kandidátka PS do parlamentu alebo dokonca do euro
s u.ov.i.nami na mňa nechod, ja píšem fakty. Uj.ov.iny si píš ty
na som Slovák, ale národovec, preto do týchto "magacínov "nechodím
ak 3, napni mozoček, ak nejaký máš. Z akých prostriedkov kupuje Kaliňák lietadla, z akých prostriedkov stava nemocnicu v Prešove modernizuej v Ružomberku a veľa iných vecí, ktoré slúžia nielen vojenským ale aj civilným účelom, Ale dokážem si predstaviť, že ty toto nikdy nepochopíš. Skrátka nemáš na to mozgové závity
ha, ty zrejme máš ešte kalendán juhoamerickcýh indiánov, , lebo teraz je rok 2024 voľby bolo v 2023
hovnomet, táto tvoje veta je výraz ekonomiclkej, hospodárskej, politickej a dokonca aj ľudskej prízemnosti a primitivity. Ja si mercedesa ani bavoráka nikdy knekúpim, kľudne môže byť DPH aj 30 %
náhodu múku kupujem len babišovú / babičkina/, tá je najkvalitnejšia v celom Česku aj Slovensku
fuj, poľské potraviny kupovať, ved´ tie sú kvalitou a hygienou ako ukrajinské
ale najmä sa postarali s Miklošom a Malchárkom o "zlaté nosnice" a vtedy sa stal Mikloš najbohatší Slovák
chudáci socialistickí novinári, tí boli oproti týmto dnešným svätí ľudia
keď zrejme novinári sú platení za to, aby balamutili ľudí, pekne demorkaticky, po americky
a ten chlieb, ktorý jeme je stále z ukrajinského obilia, to nie je chlieb pre ľudí ale pre prasce
neviem kto je dotyčný pán autor článku, ale moc ,ale veľmi moc zaspal dobu, taká dražoba potravín ako je v súčasnosti v Česku, Rakúsku , či Nemecku nikdy nebola. určite ani Slovensko nie je výnimka
opozícia nezná lovensky čitac, oni neznajú kedy budze február, ešči tri fertále musu čekac
Odporúčame