blbeček primitívny, nedovzdelaný progresívn inteligent
blbeček primitívny, nedovzdelaný progresívn inteligent
to je niečo iné, to schválili zákon pre všetkých zdravotníkov ešte za ficovej vlády, teraz sa Visolajský odvoláva na hegerovo memorandum a s tým Fico nemá nič
za núdzového stavu aj mimoriadnych situácií sú oveľa vyššie tresty
preštuduj si najskôr zákon o vyhlasovaní núdzového stavu a mimoriadnych situáciií a potom prídˇ diskutovať
a s nimi kapú ľudia takisto
Visolajský aj celý ten LOZ ansámbel mal obrovský strach , ak by nemocnice boli transformované na a.s., tak by v novej a.s. neplatili žiadne doposiaľ uzatvorené memorandá, ani doterajšie pracovné zmluvy, ale bolo by musieť byť uzatvorené e pracovné zmluvy nové
je to tým, že je rozdiel medzi normálnym režimom a mimoriadnou situáciou
tak prečo Visolajský a celý ten jeho spolok Heger s.,r.o. celé tie dva roky mlčali, že sa memorandum neplní, úplne im stačila 9% valorizácia a celé zdravotníctvo im bolo ukradnuté. Až teraz vyskakujú, keď sú ich valorizácie ohrozené
kaja, nie nič horšieho ak fašistický vrah začne urážať
opäť jeden progresívny inteligent a vzdelanec - kaja, ktorý dokáže len vulgárne urážať a nadávať
ale kde boli poslanci opozície, lebo ak by boli všetci prítomní by zákon nemal šancu
neo, panebože kam ty na tie neomalené hlúposti chodíš. Ako mohol Fico a Smer hlasovať za memorandum, keď to bolo memorandum medzi premiérom a LOZ. Zrejme ti nie je jasné, ktorý premiér ho s Visolajským podpísal
a možno aj dámou bude, lebo bola slušne poďakovať svojmu sponzorovi a krstnému otcovi na piatej aveňi
svätá prostota, panebože, odpusť mu, on nevie či činí, ani neručí za svoje konanie
šimečkári, grohlingári zúria a špinavo nadávajú, lebo zákon prešiel
chcel tomu zamedziť premiér Fico, ale nepochodil, celá vtedajšia opozícia bola proti, dokonca podali sťažnosť na ústavný súd
Ešte raz p. Šaško nič nepovedal o tom, prečo nehľadal riešenia ako zamedziť unikom financií smerom k Unionu a Dôvere v roku 2025?
takúto vetu môže vysloviť len právne, totálne negramotný človek
ak niekto klame a je podvodník a drzý vydierač je to určite Visolajský
Holandsko ja daňový raj a majú tam účty všetky naše súkromné poisťovne aj DSSky z II. piliera
Odporúčame