s Dankom nikdy nik nedosiahne stabilitu
s Dankom nikdy nik nedosiahne stabilitu
ak by Hlas išiel s PS, tak sa nedostane do parlamentu , voliči ho nezvolia
teraz len nastane hromadný útek utečencov zo Sýrie
Asad / bol zvolený v demokratických voľbách/ a jeho demokratický režim vadil kurát Amíkom a Izraelu , tak ho dali odstrániť
nasadia tam proamerickú samosprávu ako v Iraku a bude vybavené
zrejme jediné rozumné riešenie budú predčasné voľby, nech národ rozhodne Huliaci a Dankovci skončia navždy
veď naší susedia sú aj Ukrajina a verím, že tam sú potraviny lacnejšie
ale ešte vlani
LOZ sa preto bojí transformácie na akciovky ako čert svätenej vody, , lebo v akciovke by si celé LOZ mohli strčiť akurát za klobúk a to hegerovo memorandum by slúžilo užl en ako toaletný papier, by si s ním mohli akurát vytrieť zadok po WC
Kiska môže byť rád, že dostal len podmienku, lebo za taký istý trestný čin išiel Baštrnák sedieť natvrdo
nemaj obavy v Sýrii bude teraz americká demokracia ako v Iraku
ja sa domnievam, že Visolajský aj celá LOZ si trúfli na väčší koláč , na aký mali nárok
asi preto , že mám na dome transparent" nech žije prvý máj" a druhý hurá na Dubaj, vypiť bar
bude mať imunitu ako mal Kiska
jeho jediná úloha a práca v tomto procese je dostať sa do parlamentu na kandidátke PS. Preto robí ten bordel
Fico má najväčší prečin, že nenavštívil piatu aveňu. Asi preto že nemal za čo ďakovať, nebol nič dlžný
+ k tomu certifikovaný hlupák
a ako tam obrovsky sa zvýšili ceny potravín, za to môže tiež Fico
pán Boh zaplať Bruselu za tie peniaze, ktoré do nás vrazil a tým nám zvýšil životný štandart a zárobky, lebo toľko peších zón, cyklotrás a rozhľadní sme nikdy nemali a tie nám obrovsky zvýšili platy a životnú úroveŇ
Odporúčame