bodaj by ti pán Boh osvietil hlavu a dodal rozum do nej, veď o tom sa nehlasovlao v parlamente, to akurát Heger podpísal memorandum, ktoré nemá žiadny právny podklad
bodaj by ti pán Boh osvietil hlavu a dodal rozum do nej, veď o tom sa nehlasovlao v parlamente, to akurát Heger podpísal memorandum, ktoré nemá žiadny právny podklad
ak by takíto múdrí ľudia ako ona boli vo vláde počas 2020 -2023, tak tu máme dnes Švajčirsko
zasa si trafil vedľa, ona s nebankovkami nemá nič, ona bola len ministerka, na to tu boli iní machri, jej šéf podpredseda vlády Mikloš a Dzurinda, pre ktorých radšej opustila vládu
Miško, máš zbytočne čakať, veď všetci, ktorí máme aspoň inteligenciu priemerného foxteriéra vieme, že je to všetko zásluha vlád v rokoch 2020 - 2023, ich totálne neschopného až trestuhodného riadneia štátu
tie ekologické sú len pre ženy
vyzerá to, že pre tých, ktorí riadili pandémiu a zatvárali do basy nevinných ľudí, ale to nie vláda , ale súd
ako hovoril Švejk: pořádek moší bejt
nemusia tri,stači jeden , aj to je dôvod na vyhadzov
pán Visolajský nie je slovenský pán Boh, aspoň si tak počína
preto robil v slovenskom zdravotníctve a hospodárstve počas kovidu partizánov
pritom pademické plány ukladajú: štát a jeho orgány sú povinné bezplatne zabezpečiť kontrolné pracoviská prichádzajúcich pred vstupom do verejných budov, nemocníc, zdravotníck&ch zariadení a dnu vpustižť len nenakazených, nakazených odoslať do izolácie.
Zrejme páni Matovič, Heger, Krajčí, Lengvarský nii sú Slováci, lebo nevedia si slovensky text prečítať
zlodeji a podvodníci dáta o MOMkách urýchlene, demokraticky, po matovičovsky a sulíkovsky zlikvidovali
najhoršie na to je, že si to ani Macron, ani Scholtz neuvedomujú, že oni dvaja sú najväčší škodcovia vo Francúzsku i v Nemecku i v celej Európe, Nehľadia blaho svojich národov, ale svoje osobné egá
ááááááááááááááá chosé..........., bez komentára, to ani nejdem čítať, hlúposti, dokonca certifikované nečítam
akosi rýchle prizabudol, že je lekár , že má liečiť, nie robiť špinavú politiku a ešte brať za to lekársky plat
čím ďalej Visolajský len ukazuje, že je veľký nevedomý hlupák, ktorý zasahuje aj do toho, kde nemá kompetencie a čomu vôbec nerozumie
ešte dobre, že môže používať aj počeštené výrazy
ďalší vojnový štváč múti kalné vody, s chtíčom po vojne , nie po mieri
Odporúčame