bol najvyšší čas, aby odišla. To, čo predvádzali na 158 bola prízemná propaganda, žiadna objektívna novinárska robota
bol najvyšší čas, aby odišla. To, čo predvádzali na 158 bola prízemná propaganda, žiadna objektívna novinárska robota
Viky, súhlasím s tebou, lenže to by sa musela zmeniť ústava, kde by sa urobil STOP súkromným posťovniam, a na to treba 90 poslancov
pokiaľ Fico neukazuje prestom koho majú zatvoriť do basy , držať zatvoreného až tam zhnije a nesúdiť , ako to bolo za minulej vlády, tak to so Slovenskom nie je také zlé
prečo by si mal všímať Rusko, tam všetko funguje normálne, nik sa tam nechvastá americkou demokraciou a "vládou ľudu " ako na západe
ešte by som priradil k týmto antislovenským excelentom aj novinára Ivana Štulajtera, ktorý tiež prispel svojou troškou do protislovenského mlyna na TV11
je to jeden z tých komisárov, za ktorým chodievali často naši progresívni udavači
pred tým, než bol bol premierom ho volali parlamentný grázel, potom už len šialený blázon
bola to džentlmenská dohoda. Gorbačov bol tak naivný, že uveril v džentlmenskosť Amíkov
rozumný a múdry človek by mi to buď vyvrátil faktami alebo uviedol svoje argumenty, ale progresívny rozumový biedny úbožiačik dokáže len primitívne urážať, nedokáže diskutovať, nemá na to.
ja som prosim bruchomluvec, to preto
ale čas sa už kráti aj Matovičovi
už sa mi nechce vypisovať všetky tie nedostatky a pochybenia oľajnovlád a vlády PS, nemá to význam, len toľko dodám, že hlúposť, neschopnosť a nevedomosť neospravedlňuje a čo je horšie nie je trestným činom
a kovid pandémiu vlády Maroviča a Hegera absolútne nezvládli, nepočínali si ako premiéri , ale ako totální amatéri. Namiesto toho, aby zvolali Bezpečnsapotnú radu štátu a riadili osobne kovid, ako im to ukladá viacero zákonov, vôbec si neráčil vytiahnúť z trezorov pandemické plány a a riešiť pandemickú situáciu podľa ních, tak poverili Mikasa, aby celú situáciu riešili v rozpore so zákonom svojími vyhláškami, čo konštatoval vo viacerých uzneseniach a rozhodnutiach aj ústavný súd
a tie hausnumerá si autor vycucal, lebo reálne čísla nepustia, dokonca ani samotní premiéri Matovič a Heger nevedia zdokladovať kam zmizlo tých 26 miliárd
v roku 2023 sme nemali úradnícku vládu. Bola to vláda podpredseníčky PS Čaputovej, lebo aj úradnícka vláda musí splňať určité parlamentné zvyklosti, ktoré Čaputová nedodržala, preto jej parlament vyslovil nedôveru
je to hanba ako vystupujú v TV vystúpeniach, nízka profesionálna úroveň
všetci vieme ako to dopadlo, čo bolo za tým? Za to mal skončiť v kriminále, obral štát o stámiliony
o odborných a profesionálnych schopnostiach pánov z Rady pre rozpočtovú zodpovednosť by som veľmi silno pochyboval
uvediem aspoň niektoré, ku ktorým sa neustále vraciam a opäť si ich prelistujem a porovnávam s tým, čo prináša , resp. produkuje život vôkol nás:
Dolejší: Nežná revoluce, aneb historie se opakuje
Hans Kung: Katolícka cirkev - stručné dejiny
Guido Knopp: Vatikán - moc pápežov
a sem tam niektoré diela filozofov
Odporúčame