keď pán Boh potrebuje v živote všeliakých bláznov mať
domnievam sa, že najväčším domácim problémom je zasahovanie a ovplyvňovanie " krstných otcov z Bruselu a Uošingtnu" do domáceho vývoja, doslova vydieranie
John, nediv sa, aká úroveň článku, taká istá úroveň môjho príspevku, to je ten progresívny novinársky dilinizmus, na úroveň ktorého musíme padať všetci, lebo.....
o tom naša propaganda hrdinsky mlčí
časy, ktorými bol zachovávaný a dodržiavaný mier vo svete boli, keď existovali proti sebe dva tábory, kapitalistický a socialistický. Táto rovnováha a ten obrovský vojenský potenciál boli zárukou mieru vo svete, lebo vzájomný pomer síl nedovoľoval ani jednej strane zakladať ohniská vojny ako je to dnes
keď sem prišli na návštevu strýko, teta a sestrenica s bratrancom boli prekvapení ako si tu žijeme. Vy tu máte
Ameriku, nie my, hovorili. Žili v tom, že tu máme hlinené dlážky, nemáme televízory, ako ich magorili v Amerike médiá
huráááááááááááááááááááááá, naši / Ukrajina/ vyhrávajú
takúto negatívnu "reklamu" v zahraničí ná vo vystúpeniach vo verejných médiách robia " elity" ako Šimečkovci, Vášáryová, Štulajter, Dzurinda, Čaputová a ďalší. Potom sa niet čo diviť, že preto Česi ani zahraničei nemajú objektívny obraz o Slovensku
EK by mala asi aj zrušiť zimu, to by bolo rozumnejšie, oni sú tam takí machri, lebo v zime sa aj veľa kúri pre teplo
momentálne povinné elektromobily je obyčajnú hlúposť, na ktorú mohli prísť len rozumovo obmedzení ľudia
tiež si myslím, čo je zhnité, nech odpadne a to zdravé nech zostane
ale žiadny problém koalícia nemá, to majú len novinári problém, len neprešiel dankov zákon o športe. Danko akurát žne to, čo zasial.Koalícia zákony potrebne pre chod štátu bude schvaľovať ďalej
jedno je isté, lekári budú spokojní až vtedy, ak budú mať valorizáciu platov podľa hegerovho memoranda
ďalší progresívny, /ne/vzdelaný, /ne/kultivovaný , nevychovaný inteligent
miriusko preboha, kam na to chodíš, troška rozumčeku do toho myslenia. Fico sem chodí diskutovať? Prečo mi hovoríš o koze, keď ja hovorím o voze
práve som si prečítal červenými písmenkami vytlačenie oznámenie, kde mi zarezonovala veta:
Pri nerešpektovaní základov slušného ľudského správania sa budeme nútení zablokovať komentovanie pod príspevkom.
A pritom neslušne, doslova, vulgárne, urážajúc diskutérov koalície sa tu správajú akurát progresívní a saskárskí diskutéri, skrátka opoziční prívrženci
nech žujú kvalifikovaní, konštruktívní, rozumovo vyspelí vzdelaní, inteligentní , s kultivovaným prejavom ,oponentov neurážajúci progresívní diskutéri - skrátka bratislavskí úbožiaci
prečo by mal zúriť. Slovensko funguje. Musel predsa niekto dať Dankovi štuchanec do brucha, keď doposiaľ on rozdával štuchance
Odporúčame