prečo by som mal hovoriť o koalícii, ja vystupujme tu proti neskutočným bludárom, hlupákom a klamárom
prečo by som mal hovoriť o koalícii, ja vystupujme tu proti neskutočným bludárom, hlupákom a klamárom
Ukrajinci sú preds chránení ako cigáni, nepatrí sa o nich hovoriť a písať pravdu
aj dnes na ČT 24 keď odborársky ekonóm kritizoval neschopnosť a kroky fialovej vlády , najmä ministra financii ekonom odborového zväzu, tak moderátor vyskakoval z kože ako divý , skákal mu do rečí, prerušoval ho
výsledky eštokovej práce už poznať, prvých dvoch čurillákov už zatkli.....
vie si niekto predstaviť ten celosvetový šábes, keby sa také niečo stalo v Rusku
aspoň na mužských oddeleniach to by polovica chlapov vyzdravela
elenis, ty bude určite duševne chorá, lebo rozumovo zdravý človek takéto niečo nemôže napísať
delreyko si úplne mimo, mal by si prečítať právnické minimum pre negramotných , nik nebol amnestovaný na Slovensku, to Žilinka a ústavný a najvyšší súd rozhodli, že boli držaní a obvinení nezákonne, bez riadnych dôkazov, bolo im odobraté základné ústavné a ľudské práva a nebolo im umožnené predstúpiť pred riadny súd
s tými vlakmi to je dôsledok miklošovej privatizácie železníc, preto tam nič riadne nefunguje. Štát vlastne vlastní len tie koľaje, nie sú lokomotíva, nie sú vagóny, nie sú ľudia, nie je nič........
zakázané nie, ale malo by to mať rozum, ale čo už , novinári......
ŠTS to je ešte stará matovičoskola ako čurilláci a lipšici
zrejme radšej dobrovoľne , ako by ju mali odvolať
a že vraj tam majú demokraciu , asi tú pravú americkú
to už asi všetkých horemenovaných trafí zajtra šľak, že koalícia bola jednotná
nemaj obavy, bude to opäť Fico
ale to ešte rožkom sociliastickým za 30 halierov, zo zdraveého slovenského obilia a múky ,nie tento drahý kapitalistický z nakazeného ukrajinského obilia a múky
Na Slovensku dobre, na Slovensku zdravo, ale na Slovensku ale, na Slovensku ide šľak trafiť opozíciu a novinárov...
takže na Kraľovej holi sa rozzelenal strom zelený, z čoho opozícia a novinári nemajú radosť. Budú ho musieť opoziční politici, chodiť močením značkovať, aby opäť vyschol
Odporúčame