za komunistov som sa pod každý článok podpísal vlastným menom, ale to bola vtedy vyššia inteligenčná, kultúrna vzdelanostná a kultivovaná úroveň občanov, najmä novinárov , ako dnes
za komunistov som sa pod každý článok podpísal vlastným menom, ale to bola vtedy vyššia inteligenčná, kultúrna vzdelanostná a kultivovaná úroveň občanov, najmä novinárov , ako dnes
ani tak nejde o strach, ale o tú obrovskú cenzúru, možno ani za komunistov taká nebole
ako v tej rozprávke: oblečená aj neoblečená....
tie požiadavky, ktoré žiada splniť Visolajský sú detsky naivné. Dospelý a rozumný človek nemôže ich takto klásť , žiadať ich okamžité splnenie, je to nad ľudské sily, vlastne úplne nemožné za situácie, v akej sa SR nachádza, napriek tomu, že vláda musí si splniť požiadavky, ktoré na nás kladie NATO, vláda je nútená Bruselom konsolidovať, pričom vláda sa chce zachovať ako sociálna vláda, napriek zlej finančnej situácii rozbehla veľa investičných akcii v Prešove, B. Bystrici, Martine a ide aj v Bratislave, rozbieha siať diaľničných ťahov a veľa iných akcií. Preto sa domnievam, ak Visolajská ľudsky nie je hlupák, že je potom politicky motivovaný
autor sa zrejme domnieva, že kapitalizmus je ľudský, že je to sociálny zaopatrovací ústav
domnievam sa, že hľadiska, práva a zákona je takýto dôvod právne irelevantný, tajným službám určite neslúži ku cti, ani rumunskému ústavnému súdu nie, po takej dlhej doba si nájsť takýto detsky naivne smiešny dôvod. Ja v tom vidím politický komplot proamerických politických síl v Rumunsku. Vidím v tom aj určitú paralelu komplotu Čaputovej a fiačanovho advokátskeho kolégia v prípade referenda
každý politik i diplomat musí mať v prvom rade rozum, veľa rozumu a ten Blanár má
polovica terajšej vlády bola v base len preto, že na nich ukázal prstom Matovič. To bolo ich jediné previnenie
Hajko je neskutočný hlupák, ideologický propagandista, čo ale možno dobrého čakať od novinára?
nevyhral americký agent, tak sa musia voľby opakovať
ako kedysi komunsiti chceli " rozkzovat větru dešti" , tak teraz chcú globalisti zakázať kravám prdieť
to je Grundza? Tak sa skutočne niet čo čudovať, niet čo komentovať
nevidím, že by tu niekde Visolajský napísal blog
najskôr by si si mal zablahoželať k svojej nevedomosti a hlúposti. Určite prídeš zaživa do neba, lebo všetci nevedomí a hlúpí budú spasení
ten chlap nemá charakter, vidí len seba
kaja, môj príspevok nie je o robení bordelu Ukrajincami, ale o slobode slova a americkej demokracii v Čechách
Primátor Plzne obvinil Ukrajincov z kriminality, verejnoprávna ČT ho okamžite vypla
tak to by si sa divil. Mal som zo zemepisu každý rok jednotku
Odporúčame