nakoniec bude v parlamente šou, Pečie celý parlament a vrchní kuchári Danku a Huliak predvedú svoje pekárske umenie
nakoniec bude v parlamente šou, Pečie celý parlament a vrchní kuchári Danku a Huliak predvedú svoje pekárske umenie
takže už to nie je o kradnutí ukrajinských chladničiek a vyberani čípov z ních, je to to niečo horšie, už z tej vojny krváca Amerika, NATO aj celý západ
najviac Slovensku škodia domáci vlastní kolaboranti - americkí agenti a nohsledi
a to bolo vždy, v každej dobe, za každého režimu, že sa našli domáci kolaboranti, slúžiaci iným mocnostiam
pre nás ani tak nie je nebezpečný Biden ako naši domáci zradcovia, americkí nohsledi a agenti, ktorí v záujme služenia Amerika škodia vlastnému Slovensku
keď ešte aj tú našu u nás vyrobenú elektrinu musíme lacno vyvážať a opäť draho platiť Nemcom
Rusi zajali " britského turistu". Asi nestihol ujsť od odpaľovacej rampy
divné je, že vôbec Smer má nejaké percentá, keď je to objednané pre JOJ
už aby sa začala schôdza parlamentu a začali sa schvaľovať zákony, aby vyrazili dych novinárom a opozícii
a jedna tanečnica o tyči , ktorá vycickala štát o 200 tisíc
preložené do slovenčiny: nič sa nedeje, všetko je OK
Rusi vyhlásili, že zajali jedného " britského turistu". Nestihol chudák utiecť od odpaľovacieho zariadenia
trvám na tom, čo som napísal
tak už ruská armáda zajala jedného "britského turistu", ktorý nestihol utiecť od odpaľovacieho zariadenia
tak už Rusi zajali "britského turistu" . Nestihol utiecť od odpaľovacieho zariadenia
ale vyrobenú delostreleckú muníciu nedávame na Ukrajinu, ale predávame do Poľska, Rumunska a ďalších štátov
už len tento tvoj príspevok svedčí ,že si šovinista, nehovoriac o tom, že píšeš samé bludy. Vieš ty vôbec čo jer HDP. Ten netvoria ani úrady, ani riadiace centrá, ani treťosektorové, štát vyciciavace orgány
Slovensko energeticky samostatné? Vždy ako svet a Európa stojí budeme vykorisťovaní a zneužívaní Bruselom . Ak sa niektorý štát postaví na vlastné nohy, bude Bruselom a zradcovskými štátmi EÚ šikanovaný a potrestaný sankciami
najhoršie v tomto svete je, že už nič nefunguje normálne, ľudsky. Všetko je pretvárka, lož, konanie proti vlastnému svedomiu / ak nejaké vôbec majú/ a presvedčeniu. Nie pre ľudí, ale proti ľuďom
to sú všetko také novinárské majnstrimácke tančeky okolo koaličnej tribúny. Koalícia bude fungovať a schvaľovať zákony
Odporúčame