veď to aj malý Jožinko z V.B. vidí, že ten článok je zavádzajúci, má úroveň majnstrimáckeho novinára
veď to aj malý Jožinko z V.B. vidí, že ten článok je zavádzajúci, má úroveň majnstrimáckeho novinára
súd dal predsa Eštokovi za pravdu. Advokát Kubina to môže dosvedčiť, aj všetci čurilláci
aj teraz jedna moderátorská pipka na TA 3 ide hlasáckeho poslanca ukrižovať, ale progresívnu Števulovú nechá v pokoji sa vykecávať. Preto tie TV diskusie a debaty nemajú patričnú úroveň, lebo to moderátori degradujú na úroveň bezdomovej ulice. Nie sme zvedaví na moderátorské taľafatkovanie, ale na to, čo povedia pozvaní poslanci či politici
opäť autor nemá odvahu sa pod tie progresívne hovädzinky podpísať. Tak to píše, ako keby oznamovateľský úrad bol pánom Bohom na Slovensku, na to sú tu iné kompetentné orgány podľa zákona
ale dozvieme, aká bola miera rizika, až minimálne po piatich rokoch , uviedol známy odborník, lekár bez hraníc, ktorý možno tiež zomrel na následky očkovania
magueo, domnievam sa, že si opäť nepochopil zámer autora článku, melieš si svoje
ja tomu Hviezdoslavovi rozumiem, len nerozumiem tebe, čo si tým chcel povedať, domnievam sa, že som to artikuloval zreteľne , slovensky, tak prečo uhýbaš a odpoveďou?
že súčasná slovenskú kultúra je na morálnom dne svedčí aj skutočnosť, že vo výročie 17. novembra vrchní predstavitelia slovenských kultúrnych ustanovizní nezorganizovali hodnotné kultúrne predstavenia za účasti najvyšších predstaviteľov politického života, napríklad SND malo niečo podobné uskutočníť ako opera Svätopluk, či koncert Slovenskej filharmónie, skrátka niečo vysoko umelecky hodnotné a niečo , čo zjednocuje národ, nie čo národ rozdeľuje, ako to robí opozícia a novinári
presne to isté, čo je teraz v Gruzínsku, bolo na Ukrajine v roku 2008. Janukovyčova strana vyhrala parlamentné voľby a USA začali organizovať protivládne protesty, vraj voľby boli zmanipulované.Janukovyč ustúpil, nechcel konflikt, Potom bolo prezidentské, tie vyhral opäť Janukovyč a už to začalo. USA začali podnikať kroky na jeho odstránenie, skončilo to majdanom, kedy musel Janukovyč v obave o svoje život utiecť do Ruska. A presne ten istý scénar v súčasnosti USA realizujú v Gruzínsku. Ked´ nevyhrali voľby stúpenci americkej agentky - súčasnej prezidentky okmažite je zel, nedobre, voľby neboli demokratické
celý ten ansámbel ÚPN je o účelovej manipulácii
lebo tá snaha USA aj krajín NATO je taká, lebo nikde nič múdreho nevládne, aby z tejto vojny neostal v Európe ekonomicky kameň na kameni
ale to najhoršie ešte len príde, keď vojna skončí, keď bude potrebné ekonomiky celej Európy postaviť na nohy
dôležité v tomto spoločenskom zriadení je skutočnosť, že bratislavská kaviaren je spokojná a najväčšia tragédia tí zbytočné mŕtvy, ktorí sa nedočkali objednaného termínu v zdravotníckom zariadení
zrejme to bude tým, že nie je Slovák ako Slovák, takí Šimečkovci a im podobní v Bratislave alebo poslanci parlamentu, sú iní Slováci, ako napríklad baníci z nováckých baní, ktoré zatvorili, či hlinikárne Žiar nad Hornom , či státisíce ľudí z regionov, ktorí prišli o prácu a nemajú doma šancu sa zamestnať a dôstojne žiť.
človek ak počúva tie opozičné poslankyne má , tak načastejšie sa na Slovensku stáva znásilňovanie žien a ich týranie, každý piata žena ja znásilnená. Je to hrozný obraz, čo len pomyslieť na to. teraz neviem, či sa majú tie naše slovenské žienky radovať alebo horko zaplakať.
Asi chodievam kanálmi, keď som sa v uliciach, ani v úradoch, ani nikde vo verejných miestnostiach nestretol s takými ženami, ktoré boli znásilnené či týrané.
Možno by pán farár vedeli povedať, keď chodia k nemu na spoveď
a novinári a opozícia vyhlásia štátny sviatok, tak sa budú tešiť a budú mať štastlivé a neveselé kapitalistkcé Vianoce
Odporúčame