qve, trošku nedospelé názory malého Jožinka z V.B. Socializmus nebol o konkurencie schopnosti, socializmus bol o dôstojnom a slušnom žití každého jeho občana, so zdravotnými a sociálnymi istotami
qve, trošku nedospelé názory malého Jožinka z V.B. Socializmus nebol o konkurencie schopnosti, socializmus bol o dôstojnom a slušnom žití každého jeho občana, so zdravotnými a sociálnymi istotami
ak tak obrovsky vyskakujú progresívci a opozícia proti hymne, tak bud určite dobrá
je mi to trápne, takáto debata. Na vojne som bol, tiež som mal vo vojenskej knižke ČVO 130, akurát keď som odovzdával vojenskú knižku mal som tam hodnosť kapitán . Po každých manébroch mi pridali jednu hviezdičku
niet za čo, rado sa stalo ! Mám rád konštruktívnu,pragmatickú , rozumnú debatu alebo potom špás a srandu , pri ktorej sa neurážajú navzájom účastníci debaty . Ale jeho pripomienka nebola ani jedno ani druhé, ale skôr urážka
to sú reálne kroky šetrenia štátu na sebe, na ktoré poukazuje opozícia a novinári
spomínam to preto, že mal som známych riaditeľov viacerých základných i stredných škôl a museli preto posielať všetky deti povinne na náboženstvo, lebo nebolo učiteľov etickej výchovy , len katechéti/tky/ a duchovní
veď Čaputová je staršia ako Roháč a Šimečka s nim sú rovesníci, skutočne je mi to trápne na takejto primitívnej úrovni sa baviť s tebou
panebože o čom to tu melieš? Ani ti na to nejdem odpovedať, nechcem sa zhodiť na úroveň primitíva. Čítala, ešte raz ,autor písala o Roháčovi
veď Fronc nebol v 89. ministrom, píšem dobrovoľnopovinné, lebo to mala byť etická výchova alebo náboženstvo. Nakoľko neboli hneď učitelia etickej výchovy, ani osnovy, tak všetky deti museli povinne na náboženstvo
domnievam sa, že ani Huliak ani Danko nie sú až takí veľkí hlupáci, aby spáchali politickú samovraždu, preto tie propagandistické šumy okolo nich sú zbytočné
neber to prosím ako riešenie odborníka, ale ako môj súkromný názor, preto nerozumiem tomu, prečo hneď vyskakuješ
domnievam sa, že takého múzeum by malo byť v pôsobnosti miestnej samosprávy, ktorá by mohla zabezpečiť osobu , ktorá by v prípadu exkurzie, zrejme sa raz za dva týždne , maximálne raz za týždeń robila sprievodcu
domnievam sa, že vybrať si D. Roháča ako bernú mincu, je ako si vybrať Čaputovú alebo Šimečku
to je hlúpa ukrajinská propaganda. Ukrajina potrebuje od nás odmínovať polia, ktoré sama zamínovala
Odporúčame