ja sa domnievam,že územie popod ktoré povedie tunel je chránená krajinná oblasť
ja sa domnievam,že územie popod ktoré povedie tunel je chránená krajinná oblasť
Hubová Turany už mohol byť dávno v prevádzke, ak by ho nezabil minister Figeľ, takisto aj obchvat Bratislavy, ešte minister Počiatek ho chcel začať stavať PPP projektom, prišiel opäť Fígeľ a nakreslil akurát o jedne pruh viac
alebo také progresívne politické školenie mužstva
STVR by to zverejnila len v tom prípade, ak by pán prezident vyhlásil miesto "nastolenie spravodlivého mieru Ukrajine.“ , " nastolenie víťazstva Ukrajiny".
podľa vyjadrení lídrov AfD je to oveľa menej, preto im tak rastú preferencie
domnievam sa, že ctihodný a bohumilý minister školstva za KDH Fronc má " za ušami" fakt, že zaviedol do škôl dobrovoľnopovinné náboženstvo
ale má pravdu. Na to človek nemusí byť byť expert na zemetrasenie ako Zelensky, aby poznal skutočné zlo
takže v predvčerajších správach ukazovali ukrajinské vojenské bojové vozidlo, ako za jazdy rozmetáva protipechotné nášľapné míny, zrejme to už boli tie americké
protipechotné míny boli preto zakázané, že najviac mrzačia ľudí, ako civilov, tak i vojakov. Nemusí zabiť, ale utrhne nohu alebo inak nadosmrti zmrzačí postihnutého
zrejme si si nevšímol, že autorka píše o používaní zakázaných protipechotných mín USA a Ukrajinou
ja sa domnievam, že tá návštevnosť tam bola minimálna a pritom bolo treba platiť mzdu, vykurovanie, svietenie
na prvý pohľad vidno, že si nebol na vojne. Míny vôbec, teda aj protipechotné kladú vojská, ktorú ustupujú, resp. chcú zabrániť vpádu nepriateľa na svoje územie a kto ustupuje je Ukrajina. Okrem toho s protipechotnými mínami má autorka pravdu, že ich používanie je vojnový zločin,
a Putin aj celé Rusko sa určite pokaká z nejakej slovenskej majnstrimáckej moderátorky, už vidím ako ju Putin prosí o odpustenie
puele muele, čum sem čum tam, ping pong. Asi tak.
To je ktorý ten známy denník. Zrejme jeho spravodajská úroveň na úrovni skladovania vody v sitku
to bol základ pri páde východného bloku, obalamutiť ľudí, ako im budú pečené holuby padať do úst. Ale prišlo prebudenie do tvrdej reality a žiadne holuby sa nekonali, skôr ožobračovanie týchto národov
chudáci ukrajinskí odvedenci....
mňa by len zaujímalo, koľko " amerických turistov" zabila táto ruská raketa
Odporúčame