možno preto ukrajinskí občania tak veľmi trpia vojnou, že majú v čele bezrozumového šaša a hlupáka, lebo len hlupák ide do vojny, ktorú nemôže vyhrať. On ju osobne možno vyhráva, najmä jeho súkromné účty, ale Ukrajina trpí a prehráva
možno preto ukrajinskí občania tak veľmi trpia vojnou, že majú v čele bezrozumového šaša a hlupáka, lebo len hlupák ide do vojny, ktorú nemôže vyhrať. On ju osobne možno vyhráva, najmä jeho súkromné účty, ale Ukrajina trpí a prehráva
strely s plochou dráhou letu išli na zaručene vojenské ciele
predsa, že veľa tých podpisov bolo falšovaných, nepravých
včera na TA 3 moderátor mal debatu o novom jazykovom zákone a pozval si do debaty dvoch Maďarov, bez oponetov. Teraz mala moderátorka debatu na TA 3 o 17. novembri a mala pozvaných dvoch aktívnych príslušníkov VPN, organbizátorov toho, čo sa dialo, Opäť bez oponentov
Danko to definoval zreteľne, svojim notbukom robila reklamu a to je zakázané
keď ľudia si vedia spočítať koľko je 2 + 2, už ja málo takých, ktorých môžu títo demokratickí balamuti nabaláchať
keď ľudia si vedia spočítať koľko je 2 + 2, už je málo takých, ktorých môžu títo demokratickí balamuti nabaláchať
poslanci parlamentu , lekári sa cítia na Slovensku veľmi dobre
veľmi dobre si pamätám v STV reláciu Ring, kde vystupoval aj autor článku. Po skončení relácie bolo hlasovanie a vždy vyhral komunista alebo ľavicový účastník debaty. Pravicoví vždy pohoreli. Preto riaditeľ STV Rybníček túto reláciu zrušil.
a čože som nepravdivého napísal? nepíšem o časoch pred 89tým, ale o dianí rok , maximálne tri roky späť
chudák jeden úbohy, právne nevedomý
domnievam sa, že v súčasnom politickom systéme, kde pôdu vlastnia, resp. majú v prenájme súkromníci to sotva bude možné. Vo socializme ľudia zamestnaní na JRD či ŠM to nemali ako sezónu prácu, ale boli to stabilní zamestnanci týchto poľnohospodárskych podnikov, to znamená, že mali živobytie isté po celý rok. Dnes by ich brali len na sezónne práce to nemá perspektívu
momentálne má SaSkárska klamárka a balamutka tlačovku
od dzurindovskomiklošovskej reformy štátnej správy sú učitelia už nie zamestnanci štátu. Prečo by mala vláda či minister mať na starosti ich platy?
teraz má SaSkárska klamárka a balamutka tlačovku
to sa neráta, to akože musia slobodne " vycestovať"
keď tie nové montérky sú nepraktické, majú veľmi nízky sed, že kríže sú " holé", ľahko prechladnú
sľubujú to temer všetky strany pre voľbami, ale musí mať na to koalícia po voľbách 90 poslancov
to nie sú len cigáni, to je veľa rodín na hranici biedy, pracujúcich za minimálnu mzdu alebo niečo nad hranicu minimálnej mzdy, z čoho sa dne vyžiť nedá
Odporúčame