a možno tí bohatší zlato do švajčiarských bánk
zrejme Česi budú vyvážať do Švajčiarska hodinky, šijacie stroje, špeciálne kovobrábacie stroje, horské syry a ďalšie špeciality
tu na vidieku to bolo normálne, ľudia žili v zhode, nerobili si napriek, nekradlo sa, dokonca ani cigáni nekradli, bola pohoda. Cigáni bývali v domčekoch, mali čisto , vydrhnuté dlážky, aj kávu si človek ak ť a ponúkli u nich dal, cigáni robili. A dnes ? Hotová katastrofa, len prejdeš okolo smrad a bordel ťa omráči
Petrík, zrejme ťa skutočná pravda veľmi bolí
žeby to bol seriál Horná Dolná? Vrcholne diely kultúry jednej slovenskej TV
no nič, už sa stalo, neodstane sa , najlepšie nechať to už plávať. Tí študenti aj tak nebudú múdrejší. Ak si raz hlúpy zamladi , na staré kolena múdrejší nebudeš
neo, ty si všetko videl z otcových " varlat"
nik z koalície vládu nepovalí, v tomto sú všetci unisino jednotní v koalícii. To akurát investigatívny investigatívec svojim investigatívnymi hoaxami kŕmi čitateľov
Igorko opäť exceluje svojími majnstrimáckymi " drístami". Veď Huliak vyhlásil pred kamerami, že post ministra nežiada. Že bude hlasovať s koalíciou pri schvaľovaní zákonov a že bude podporovať Fica
lebo tí seniori , ktorí sa dali očkovať pomreli a tí , ktorí sa očkovať nedali žijú
podľa prieskumov tejto agentúry a Deníka N pred voľbami mali vyhrať voľby šimečkári. Pudlík sa už cítil ako premiér, nakoniec bol veľmi sklamaný, preto začal organizovať v uliciach Bratislavy Citnula-protesty
lebo hygienici tvrdo kontrolovali a pokutovali ak sa nedodržiavali normy, lebo zdravie ľudí bolo na prvom mieste , nie zisk, ako dnes
to si z nás robia doslova prdél. Agentúra IPSOS pre DENNÍK N, to nemá slov.
to sú už len drobné, nepodstatné detaily
miriusko, píšeme to, čo prináša život, demokracia, žiadne majnstrimácke klamstvá, ani "putinovská propaganda"
ja sa napríklad zastávam, ako si prišiel na to, že má IQ 70? Jej najväčší progresívny hriech je, že robí poriadky v STVR, že z majnstrimnáckeho krajcerovsky ideologického a propagandistického média robí skutočné verejnoprávnu objektívnu televíziu, ale ešte väčší jej hriech je fakt, že tým darmožráčom a príživníkom na štátnom rozpočte ktorí ju najviac kritizujú im boli preťaté peňazovody zo štátneho rozpočtu , oni bohatli, ale štát krachoval
pani kádehácka europoskankyňa sa farizejsky protislovensky vyvrbila pri preverovaní Ševčoviča. Dávala góly do vlastnej slovenskej brány
pán Boh s nami a demokracia preč! A všetky tie demokratické spolky. Už prestalo byť zvykom živiť sa poctivou prácou
Odporúčame